Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář pro děti » Nejlepší adventní kalendář hračky

Nejlepší adventní kalendář hračky

Pokud chcete letos svým dětem namísto klasického čokoládového kalendáře nadělit něco, co je zabaví déle než pár minut, skvělou volbou je adventní kalendář s hračkami pro rok 2024. Ty zpravidla obsahují hračku nebo skládačku, kterou musí děti okénko za okénkem postupně poskládat. Díky tomu se děti budou nejen těšit na každé další políčko kalendáře, ale zároveň si procvičí jemnou motoriku a logické myšlení. Sestavený dárek si následně mohou užít nejen o vánočních svátcích, ale po celý rok. 

Při výběru adventního kalendáře pro děti zjistíte, že je k dostání opravdu nepřeberné množství kalendářů s nejrůznějšími hračkami. Jak tedy vybrat takový, který sklidí skutečné nadšení a hračky z něj neskončí v koutě?

Při nákupu vezměte v potaz zejména zájmy vašeho potomka – pokud patří vaše dcera mezi nadšené obdivovatelky pohádek s Barbie, potěší ji například právě kalendář s tímto motivem. U kluků je zase sázkou na jistotu kalendář s auty či legem. Starší děti bezpochyby ocení adventní kalendář s motivem oblíbeného malého čaroděje Harryho Pottera.

Adv Kalendar Lego Harry Potter

Za každými z 24 dvířek na vás čeká jiná hračka nebo figurka z filmové série Harry Potter. Zatímco se blíží velký den, mohou fanoušci zavzpomínat na vánoční scény z Bradavic – včetně velkolepého vánočního plesu!

Cena do 900 Kč

Adventní kalendáře Barbie

Adventni Kalendar Barbie

Zdravý adventní kalendář, u kterého se nebudou dívkám kazit zuby. Čeká na ně Barbie se svými převleky. Každý den může být někým jiným. Otevři okénko a uvidíš kým bude dnes.

Cena do 1000 Kč

Která holčička by nemilovala panenky Barbie? Pokud chcete svou dcerku či vnučku opravdu potěšit, věnujte jí k Mikuláši namísto samotné panenky Barbie adventní kalendář. Ten v sobě skrývá nejen panenku, ale také celou sadu oblečení a doplňků, jejichž postupné odhalování jí zkrátí čekání na Vánoce!

Adventní kalendáře auta

Adventni Kalendar Matchbox

Adventní kalendář Matchbox™ obsahuje vzrušující kolekci vozidel Matchbox™ s doplňky, které každého fanouška Matchbox™ dostanou do sváteční nálady! Kalendář obsahuje 24 překvapení za každým okýnkem, které navodí tu pravou sváteční atmosféru.

Cena do 700 Kč

Pro všechny kluky (a technicky založené malé slečny) je sázkou na jistotu adventní kalendář s auty. K dostání je opravdu nepřeberné množství kalendářů – je už jen na vás, zda zvolíte variantu s několika autíčky, či s jedním velkým modelem, který může váš potomek po otevření všech okének poskládat. A pokud váš syn či vnuk patří mezi skutečné znalce, či dokonce sběratele modelů aut, nezapomeňte vybrat značku a model automobilu, po kterém právě touží!

Adventní kalendáře Schleich

Adventní kalendář
domácí zvířata

Adventni Kalendar Schleich Farma Domaci Zvirata

Adventní kalendář
divoká zvířata

Adventni Kalendar Schleich Africka Zvirata

Adventní kalendář
africká zvířata

Adventni Kalendar Schleich Africka Zvirata 2

Asi všechny děti milují zvířata. Zejména malé holčičky nedají dopustit na koně a poníky. V tomto případě bude dokonalým adventním kalendářem od značky Schleich, která vyrábí modely zvířat. Za okénky kalendáře tak na obdarovanou slečnu budou čekat například figurky koní, poníků, koček, psů či jiných zvířátek z farmy. Těšit se může také na celou řadu doplňků, se kterými si při hře užije spoustu zábavy.

Adventní kalendáře Tlapková patrola

Adventni Kalendar Tlapkova Patrola Spin Master

Vánoční kalendář. Skvělý dárek, který pomůže dětem v překonávání dlouhých dnů do Štědrého dne. V kalendáři na ně čeká 24 překvapení. Každý den otevřou jedno okénko a naleznou v něm 1 z 24 dárečků.

Cena do 1000 Kč

Milují vaše děti pohádku Tlapková patrola? Pak vsaďte na adventní kalendář, který v sobě skrývá figurky hlavních postav. S úspěchem se jistě setká také verze kalendáře s malými knížečkami s předvánočními příhodami psích hrdinů, které poslouží nejen jako pohádka před spaním, ale také je můžete zavěsit na vánoční stromeček namísto klasických ozdob. A čekání na Vánoce uběhne jako voda!

Adventní kalendáře Harry Potter

Adventni Kalendar Harry Potter Sperky

Obsahuje 24 předmětů – náramek a přívěsky, korálky, náušnicemi a náhrdelníky, včetně exkluzivního přívěsku Bradavic. Navíc krabice v podobě Harryho kufru bude nadále skvěle sloužit jako šperkovnice. Nedílná část každé sběratelky do sbírky.

Cena do 2000 Kč

Přestože od prvního vydání Harry Pottera uběhlo už více než dvacet let, čarodějnický učeň se mezi dětmi stále těší obrovské popularitě. Pokud i váš potomek netrpělivě čeká na svůj dopis z Bradavic, udělejte mu letos o Vánocích radost adventním kalendářem s motivem Harryho Pottera. Nabídka je opravdu široká – vybírat můžete mezi adventním kalendářem se stavebnicí Lego, šperky či dokonce ponožkami!

Adventní kalendář Ledové království

Adventni Kalendar Ledove Kralovstvi

Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.
Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu Frozen 2 (např. hřeben, kartáč, sponky a gumičky do vlasů, náramky, přívěšek…).

Cena do 700 Kč

Ledové království patří bezpochyby mezi nejoblíbenější dětskou pohádku současnosti. Není proto divu, že můžeme nadšené fanynky této ledové pohádky obdarovat opravdu krásně provedenými adventními kalendáři s motivem jejich oblíbených hrdinek, sester Elsy a Anny. V kalendářích se skrývají roztomilé vlasové doplňky a bižuterie, se kterými si malé parádnice mohou při čekání na Štědrý den vykouzlit účesy jako z pohádky!

Adventní kalendář Playmobile

Adventni Kalendar Playmobil Farma

Na konci vánoční sezóny vytvoříte malý herní svět, který lze také integrovat do stávající kolekce PLAYMOBIL®. Adventní kalendář „Na farmě“ přiblíží dětem život na venkově: Spolu s farmáři pečují děti o roztomilá hospodářská zvířata a přiváží jim čerstvé pokrmy na traktoru. Kuřata, králíci, prasata se selaty a sametově hebké krávy se těší na jejich rozmazlování.

Cena do 700 Kč

Vykouzlete tu pravou vánoční atmosféru s kalendáři značky Playmobile. V každém adventním kalendáři se ukrývají postavičky a doplňky s (nejen) zimními motivy, se kterými se vaše děti užijí spousty zábavy! Stačí vybrat takový, který vzbudí nefalšované nadšení. To nebude nic složitého, jelikož výběr je opravdu široký, od draků až po vánoční zámek.

Adventní kalendáře Baby Born

Adventni Kalendar Baby Born

BABY born má vánoční náladu už od okamžiku, kdy v cukrárně zavoní první vánoční cukroví. Ozdobila si pokojíček vánočními samolepkami a pověsila velkou vánoční punčochu. Aby měl Mikuláš opravdu hodně místa na všechny dobroty, postavila vedle ní ještě kotníčkové boty a sněhule

Cena do 1300 Kč

Panenky Baby Born jsou už několik let mezi malými slečnami naprostou klasikou. Pokud máte panenku Baby Born doma, letos o Vánocích vsaďte na adventní kalendář Baby Born, ve kterém se skrývá dvacet čtyři krásných doplňků. Hrdá majitelka Baby Born panenky se tak může těšit nejen na zimní oblečky, ale také celou řadu doplňků s vánočními motivy.