Adventní kalendáře » Nejlepší LEGO Adventní kalendář » Adventní kalendář Lego Star Wars

Adventní kalendář Lego Star Wars

Patříte vy či vaši blízcí mezi fanoušky filmů plných mezigalaktických dobrodužství? Zkraťte si čekání na Vánoce pomocí adventního kalendáře Lego Star Wars, se kterými si užijí zábavu nejen děti, ale i dospělí. Za okénky kalendáře na vás namísto tradiční čokolády čekají figurky i dílky populární stavebnice s motivem oblíbených filmů a seriálu ze světa Hvězdných válek.

Co je to Star Wars?

Star Wars, neboli Hvězdné války, se poprvé objevily na stříbrném plátně už v roce 1977. I po více než čtyřiceti letech od uvedení prvního dílu této kultovní vesmírné ságy však neztrácejí na popularitě. 

Filmy, které řadíme do sub-žánru sci-fi space opery, se za tu dobu dočkaly celkem tří filmových trilogií, bezpočtu počítačových her a videoher, animovaných i hraných seriálů a bezpočtu knih. 

Ve sbírce nadšených fanoušků každého věku tak rozhodně nesmí chybět ani Lego Star Wars. A je už jen na vás, zda se rozhodnete pro skládačku s hrdiny z první trilogie, či třeba populárního seriálu The Mandalorian.

Adv Kalendar Legostar Wars

Každé z 24 políček ukrývá LEGO minifigurku, LEGO figurku, sestavitelný model vozidla, zbraně nebo další doplňky. Jedno však mají všechny dárečky společné.

Cena do 700 Kč

Lego adventní kalendář The Mandalorian

Pokud vás do vesmíru Star Wars vtáhl právě seriál z roku 2019 či jeho pokračování z roku 2020, čekání na Vánoce vám bezpochyby zpestří právě Lego adventní kalendář s motivy tohoto oblíbeného seriálu. V celkem čtyřiadvaceti políčcích se ukrývají například minifigurky seriálových postav včetně hlavních hrdinů Mandaloriana a Baby Yody (Grogu) ve vánočních outfitech. 

Kromě ústřední dvojice v adventním kalendáři najdeme také scout troopera, stormtroopera, tuskenského válečníka, IG-11 a vyšetřovací droid IT-O. Chybět nesmí ani skládací modely lodi Razor Crest, kultovní stíhačky TIE, vznášedla či balisty vystřelujícího sněhové koule. Zábava zaručena!

Adv Kalendar Legostar Wars

Každé z 24 políček ukrývá LEGO minifigurku, LEGO figurku, sestavitelný model vozidla, zbraně nebo další doplňky. Jedno však mají všechny dárečky společné.

Cena do 700 Kč

Vánoční Lego adventní kalendář Star Wars

Seriál The Mandalorian jste ještě zkouknout nestihli, ale poslední trologii jste si v kinech ujít nenechali? Pak vás v předvánočním čase poteší Lego adventní kalendář s motivy epizod sedm až devět. Součástí kalendáře je kromě figurek a modelů také rozkládací herní podložka s barevnou scénou z ostrova Ahch-To. 

A co na vás během prosince bude čekat za čtyřiadvaceti okénky tohoto adventního kalendáře? Hned šest figurek včetně Lukea Skywalkera s oblekem z ostrova Ahch-To, srdečného Chewbaccy, postavy vojáka Prvního řádu, střelce z Hvězdy smrti, vojáka povstalců a pilota oblačného vozidla. Chybět nesmí ani čtyři droidové, jako například Kráčející droid, Myší droid, tankový droid Aliance a bitevní droid. Mile vás překvapí také roztomilý obyvatel ostrova Ahch-To porg či okřídlený Mynock.

A jelikož bez galaktických zbraní a letecké techniky by to ve Star Wars jednoduše nešlo, součástí kalendáře je také Hvězdný destruktor Prvního řádu, raketoplán Kylo Rena, stormtrooperův blaster, Poeova stíhačka X-Wing, vojenský transportér Odporu, quadjumper, dělo Hvězdy smrti, MTT, únikový modul, dělo z planety Hoth a oblačné vozidlo. Nechybí ani ikonický blaster a blasterové pistole. Star Wars nadšenci každého věku se tak mohou po otevření posledního okénka ponořit do galaktických bitev světa Hvězdných válek.