Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář káva a předplatné kávy

Nejlepší adventní kalendář káva a předplatné kávy

Zatímco pro děti se Advent nese ve znamení adventních kalendářů plných čokolády, v dospělosti si čekání na Štědrý den zkracujeme maximálně zapalováním svíček na adventním věnci. Pokud byste se však i vy chtěli letos těšit na otevření jednoho z okýnek kalendáře, jen už vás na sladké příliš neužije, řešením může být adventní kalendář s kávou nebo celoroční kávové předplatné. Nejen, že ochutnáte nové odrůdy z celého světa, ale také možná objevíte značku kávy, která se stane nedílnou částí vašich pohodových (nejen) svátečních rán.

Předplatné kávy od GourmetKáva

Kavove Predplatne Gourmetkava

Není to úplně adventní kalendář, ale je to Vvoňavé potěšení z čerstvé kávy. Každý měsíc jiná čerstvě pražená káva! Objednejte si kávu na 3 / 6 / 12 měsíců dopředu se slevou až 25%.

Cena od 1100 Kč

Předplatné kávy funguje na principu předplacení kávy pro předem zvolené období. Výhodou je, že Vám pak chodí každý měsíc naprosto čerstvě pražená káva, a samozřejmě i to, že na nákup kávy již nemusíte myslet. Předplatné kávy je i krásným dárkem, díky kterému si na Vás obdarovaný vzpomene každý měsíc. V neposlední řadě je tato nabídka výhodná i pro Vás, protože dle délky předplatného lze ušetřit až 25%.

Adventní kalendář The Naughty Dog & Kofio

Kavovykalendar Kofio

24 dní, 24 kávových potěšení, 24 chuťových zážitků a nespočet slastných okamžiků, které vás zaručeně hodí do vánoční pohody. To vše a mnohem víc v sobě ukrývá The naughty dog & Kofio Adventní kalendář. 

Cena do 1200 Kč

Patříte vy nebo vaši blízcí nejen mezi milovníky dobré kávy, ale také nadšené pejskaře? Pak vás jistě potěší adventní kalendář e-shopu s kávou Kofio. Jelikož byl vyrobený ve spolupráci s pražírnou The Naughty Dog, pyšnit se může hravým designem jezevčíka, který je logem této pražírny. 

Kromě vánočně laděného obalu ve zlaté a červené barvě se však můžete těšit především na kávu ukrývající se uvnitř. Adventní kalendář obsahuje celkem dvacet čtyři 20g balíčků výběrových káv, které jsou upražené na filtrovanou přípravu. Všechny obsažené odrůdy kávy jsou speciálně vybrané tak, aby dokonale doplnily sváteční atmosféru Adventu a vánočních svátků.

Jelikož je všechna káva v kalendáři zrnková, dochází k maximálnímu zachování vůně i chutě. Jejímu zachování pomáhá také metody balení Heat Sealing, který zaručuje vysokou kvalitu a čerstvost zabalené kávy. Vzhledem tomu, že je káva pražena na filtr, si ji můžete vychutnat mnoha způsoby včetně tradičního french pressu. ​​

A v neposlední řadě je ke každé odrůdě kávy přiřazena brožurka s informacemi o původu a metodě zpracování, díky čemuž si ji můžete znovu dopřát i poté, co otevřete poslední políčko!

Kávový adventní kalendář Káva Kroměříž

Adventni Kalenar Kava Kromeriz

Čtyřiadvacet prvotřídních káv z 18 zemí světa. Celkem jedenadvacet káv se řadí do kategorie výběrová, jejíž podíl na celosvětové produkci stále roste a pohybuje se dnes již okolo 15 %.

Cena do 2000 Kč

Pokud nedáte dopustit na lokální výrobky prvotřídní kvality a zároveň milujete čerstvě namletou kávu, vyzkoušejte o letošním Adventu kávový kalendář z kroměřížské pražírny. To vám vykouzlí úsměv na tváři ještě dříve, než otevřete jedno z políček a přivoníte k čerstvým zrnkům kávy. Kalendář se totiž může pochlubit opravdu nadčasovým designem – elegantní černé provedení dává vyniknout syté barvě celých kávových zrn zabalených ve čtyřiadvaceti skleničkách, které pomáhají uchovat jejich aroma i chuť.

Přestože kávová zrnka pocházejí z kávových plantážích z osmnácti zemí celého světa, upražena a zabalena byla v České republice, díky čemuž si můžete být jistí jejich stoprocentní čerstvostí. Hned jednadvacet z obsažených odrůd se navíc řadí mezi tzv. výběrové. Těšit se můžete na své oblíbené i méně tradiční chutě, od sladkých tónů karamelu a čokolády přes rybíz po ananas či arašídové máslo.

A pokud náhodou vy nebo osoba, kterou chcete adventním kalendářem obdarovat, doma nemáte mlýnek či kávovar na mletou kávu, jednoduše při objednávce vyberte možnost kávy mleté, ať už na moka či turka.