Adventní kalendáře » Adventní kalendář Mixit

Adventní kalendář Mixit

Je adventní kalendář neodmyslitelnou součástí vašich vánočních tradic, ale chtěli byste klasickou čokoládu vyměnit za něco zdravějšího? Chutnou alternativou může být adventní kalendář české značky Mixit, ve kterém na vás každé prosincové ráno bude čekat zdravá dobrota. Zároveň se jedná o skvělý dárek, který ocení každý milovník oříšků i vaše ratolesti.

Co je to Mixit?

Mixit je český projekt, který vznikl v roce 2010. Za posledních deset let se rodinná firma dvou kamarádů Martina a Tomáše značně rozrostla. V jejich sortimentu najdeme především zdravé dobroty z oříšků, sušeného ovoce a ovesných vloček. 

Zatímco v začátcích se značka věnovala především výrobě müsli, v současné době nabízí opravdu nepřeberné množství tyčinek, ořechových směsí, sušenek, oříškových krémů a mnoho dalšího. 

Adventni Kalendar Mixit 1

Největší adventní kalendář od Mixit všech dob je vylepšený po všech stránkách. Čeká na vás více dobrot (vyzkoušíte jich rovnou 27), více okýnek a více zábavy! Po otevření velkých dvířek adventního kalendáře vás překvapí rovnou 26 okýnek. Na Mikuláše a na Štědrý den si totiž otevřete 2 krabičky s překvapením. 

Cena do 1300 Kč

Mixit se od počátků od své konkurence odlišuje hned v několika faktorech; jako jediní nabízí svým zákazníkům namíchání vlastní směsi přesně podle jejich představ. Pro cenově výhodné nabídky si lze navíc na e-shopu společnosti zaplatit předplatné, v rámci kterého každý měsíc obdržíte balíček dobrot s 23% slevou a dopravou zdarma.

Jako milovníky Vánoc nás však zajímá především skutečnost, že Mixit v roce 2014 představil úplnou novinku na trhu – adventní kalendář se zdravými dobrotami. A jelikož se kalendář setkal s okamžitým úspěchem, není divu, že se rozhodli v této tradici pokračovat. Na kontě tak už mají řádku kalendářů, které se mohou pochlubit nejen opravdu bohatým obsahem, ale také krásnými obaly s tématickými ilustracemi.

Adventni Kalendare Mixit

Adventní kalendář Mixit

Výjimkou není ani letošní Advent – v tomto roce si pro své zákazníky Mixit přichystal půlmetrový kalendář, který je vyladěný k naprosté dokonalosti. Těšit se můžete na hned dvacet šest okének; na Mikuláše a Štědrý den si otevřete dvě okénka najednou. Smutnit však nemusíte ani po otevření posledního políčka – z kalendáři si pomocí nůžek a trochy zručnosti můžete postavit krásný vánoční betlém.

A co čeká uvnitř kalendáře? Především ty nejoblíbenější produkty z produkce Mixit, jako jsou ovesné kaše, granoly, müsli, oříšky či tyčinky Mixitky. Těšit se však můžete i na dobroty v podobě preclíků, mandlí v čokoládě či lískooříškového krému.