Adventní kalendáře » Nejlepší čokoládový adventní kalendář

Nejlepší čokoládový adventní kalendář

Přestože nabídka adventních kalendářů je opravdu široká, občas je nejlepší volbou naprostá klasika. Čokoláda potěší snad každého bez ohledu na věk. To však neznamená, že bychom nemohli při výběru čokoládového adventního kalendáře popustit uzdu fantazii! S našimi tipy vyberete takový adventní kalendář, který skutečně potěší.

Čokoládové adventní kalendáře roku 2024 jsou jen ty nepovedené, které znáte ze supermarketů. Ale hlavně v dnešní době je možné koupit velice povedené kalendáře s kvalitní čokoládou.

Čokoládové adventní kalendáře nejen pro dospělé

Cokoladove Adventni Kalendare

Čokoládový dárek

Mlecna Cokolada S Mandlemi A Vlasskymi Orechy

Darujte nádherné čokolady, které nejen skvěle chutnají ale taktéž úžasně vypadají. Čokolady se vyrábí v Brně. Ceny jsou více než přijatelné. Čokoládou potěšíte každého milovníka sladkého.

Cena od 79 Kč

Adventní kalendář LifeLike

Adventni Kalendar Lifelike

Uvnitř balení se můžeš těšit na exkluzivní limitované krémy z naší produkce, které ještě nikdy nikdo neochutnal (kombinace arašídů a čokolády) nebo stálice jako CARAMEL TWISTER a oblíbené krémy VANILKOVÝ ROHLÍČEK a PERNÍČEK,

Cena do 1000 Kč

Máte mezi svými blízkými či přáteli fitness nadšence, který i o svátcích dbá na zdravou stravu bez zbytečných cukrů? Díky adventnímu kalendáři LifeLike si může o Adventu vychutnat dobroty bez narušení přísné fitness diety. Namísto klasické čokolády se totiž za okénky ukrývají lahodné ořechové krémy z limitované edice, které navíc doplňuje vtipná vánoční ilustrace.

A na jaké příchutě se může obdarovaný sportovec či sportovkyně těšit? Uvnitř kalendáře najdeme celkem osmnáct ořechových krémů, mezi kterými čeká na ochutnání šest karamelových krémů, šest krémů z bílé čokolády a šest krémů z belgické čokolády. Chutným bonusem jsou dva ořechové krémy z vánoční limitované edice s příchutí vanilkových rohlíčků a perníčků a pět ořechovo-ovocných tyčinek Power Bar. Mňam!

Velký dětský čokoládový adventní kalendář

Velky Detsky Cokoladovy Adventni Kalendar Janek

Skoro půl kilový adventní kalendář. Klasických 24 políček naplněných k prasknutí. Figurky, pralinky, lízátka, sušené plody i celá tabulka čokolády.

Cena do 1200 Kč

Chcete letos své děti o adventu opravdu překvapit? Pak jim namísto klasického čokoládového kalendáře nadělte kalendář z dílny Čokoládovny JANEK, který skutečně stojí za to! V krásně ilustrované krabici s vánoční tématikou se skrývá téměř půl kila sladkostí. Nejedná se však pouze o čokoládu – těšit se můžete jak na pralinky a čokoládové figurky, tak na lízátka, sušené plody či dokonce celou tabulku čokolády.

Velký dětský kalendář však nepotěší pouze děti. Rodiče jistě uvítají, že se jedná český výrobek z těch nejkvalitnějších surovin, a to navíc bez lepku či palmového oleje, který je typický pro levnější čokoládové kalendáře. Dobroty navíc neobsahují umělá dochucovadla a barviva – těšit se můžete na čistou, přírodní chuť pravé čokolády!

Zimní příběh – adventní kalendář s rozkládanou dekorací

Chocollisimo Adventni Kalendar

Výjimečný adventní kalendář, který Vás uvede do sváteční atmosféry a připomene bezstarostné dětství nejen díky sladkému překvapení uvnitř, ale i rozkládané zimní dekoraci. Sada obsahuje 24 ručně vyrobených pralinek.

Cena do 1000 Kč

Jak napovídá název, tento kalendář vás vmžiku přenese do vánoční pohádky. Na první pohled vás upoutá kouzelným minimalistickým provedením. Uvnitř na vás čeká nejen čtyřiadvacet lahodných pralinek z kvalitní čokolády, ale také rozkládací dekorace, která u vás doma nastolí sváteční atmosféru! Díky jemnému, decentnímu designu se navíc jedná o krásný dárek, ať už pro maminku či kolegyni.

Adventní kalendář Lindt

Adventni Kalendar Lindt Cokolada

Lindt adventní kalednář Teddy (27 x 34 cm) připraví každý den překvapení v podobě čokoládových sladkostí. Čokoládoví medvídci, Lindor kuličky, mini čokoládky… No prostě spousta sladkých radostí. 

Cena do 500 Kč

Asi se shodneme, že čokoláda Lindt je taková vánoční klasika. Pokud jste však dosud sázeli pouze na čokoládové figurky této značky, vězte, že radost kvalitní čokoládou si můžete udělat ještě před Štědrým dnem – jednoduše si k Adventu nadělte adventní kalendář Lindt, který vám okamžitě zlepší každé prosincové ráno!

Máme pro vás tip na čokoládové nářadí