Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář alkohol

Nejlepší adventní kalendář alkohol

Milovali jste v dětství adventní kalendáře, ale na čokoládu a sladkosti už vás moc neužije? V tom případě by vás mohlo potěšit, že sladké není tím jediným, co se může skrývat za okénky adventního kalendáře. Pokud si rádi dopřejete dobrý alkohol, zkraťte si čekání na vánoční volno pomocí adventního kalendáře s alkoholem. V kalendáři na vás čeká nejen čtyřiadvacet vzorků vašeho oblíbeného alkoholu, ale často také stylové skleničky. Ať už tedy hodláte adventní kalendář s alkoholem pořídit sobě, nebo jako dárek, rozhodně nebudete litovat. A z jakého alkoholu vlastně máme na výběr?

Adventní kalendář rum 2024

Adventní kalendář
A.H.Riise rumový kalendář

A H Riise Rumovy Kalendar

Rum k vánočním svátkům neodmyslitelně patří, a to nejen jako přísada rumových kuliček a dalšího cukroví, ale například také domácího vaječného koňaku. Pokud však před tuzemskými náhradami rumu upřednostňujete kvalitní pití z karibské cukrové třtiny, potěšit by vás mohl právě adventní kalendář s rumem. Je už jen na vás, zda po otevření okénka vzorek rumu rovnou ochutnáte, nebo si ho necháte na štědrovečerní koštování s rodinou.

Adventní kalendář whisky 2024

Whisky Kalendář 2024 24×0,04l + 1x sklo

Kalendar Whisky Alkohol Cz

Whisky kalendář už bohužel došel, ale nahrazuje ho whisky předplatné, kde najdete vzorky prémiových whisky.

O whisky se rozhodně nedá říct, že by snad patřila mezi typicky vánoční nápoje – do cukroví ani vaječňáku ji asi nedáme. To však neznamená, že si tímto zlatavým nápojem nemůžete ukrátit advent. 

Jelikož se u většiny adventních kalendářů s whisky setkáme s opravdu kvalitními značkami, rozhodně se nemusíte bát kalendářem obdarovat ani skutečné milovníky whisky ve svém okolí. Třeba právě díky adventnímu kalendáři, který často obsahuje opravdu rozmanité množství whisky z různých palíren a různého stáří, objeví skrytý klenot ze světa whisky. Pokud naopak vy nebo obdarovaná osoba patříte k věrným konzumentům whisky ze své oblíbené palírny, vsaďte na kalendář dané značky.

Bohemia Sekt kalendář

Bohemia Sekt kalendář 24×0,2l

Sada Bohemia Sekt

Advent plný bublinek s kalendářem od Bohemia Sekt. Zkraťte si čekání na Štědrý den skleničkou sektu, v tomto kalendáři jich naleznete 24 !

Adventní kalendář Bohemia sekt obsahuje:

  • 8 lahviček 0,2l Bohemia Sekt demi sec
  • 8 lahviček 0,2l Bohemia Sekt brut
  • 8 lahviček 0,2l Bohemia Sekt ICE

Cena 1400 Kč

Adventní kalendář víno

Kalendář obsahuje 3 druhy vín z vinařství Habánské sklepy o obsahu 0,187 l v adventním dárkové kartonu. Každý den si můžete vyloupnout jedno okénko a zpříjemnit si tak čekání na Vánoce.

Cena 1000 Kč

Pokud spíš si spíše než na tvrdém alkoholu pochutnáte na dobrém víně, tou pravou volbou pro vás bude vinný adventní kalendář. Ten podobně jako rumový kalendář či kalendář s whiskey seženeme ve formě se čtyřiadvaceti vzorky různých odrůd vína. A jen na vás, zda zvolíte kalendář s víny jediné vinařství, či se necháte překvapit víny nejrůznějších odrůd z celého světa. A pokud jsou vám vzorky o objemu do 0,2 mililitrů málo, k sehnání jsou i velké dřevěné adventní kalendáře se stojanem a 24 lahvemi běžné velikosti.

Adventní kalendář pivo

Pivní adventní kalendář
Regent

Pivni Kalendar

Adventní kalendář ČR Pivoteka

Pivni Kalendar Pivoteka

Český pivní
adventní kalendář

Pivni Kalendar Beergeek

Zkrátka nepřijdou ani milovníci piva – jednoduše sáhněte po pivním adventním kalendáři. Ten v sobě podobně jako ostatní alkoholové kalendáře ukrývá vzorky vašeho oblíbeného alkoholu. Vyzkoušet můžete jak osvědčené české pivovary, tak výborné pivo z celého světa. Třeba právě díky adventnímu kalendáři s alkoholem objevíte pivo, které už ve vaší lednici nebude moci chybět! Nemusíte rovnou kupovat pivní kalendář, ale třeba dárkové balení piva, které je ve stylové dřevěné bedně nebo s hospodskými pochutinami.