Nejlepší Playmobil adventní kalendář

Jednou z nejoblíbenějších hraček jsou mezi dětmi bezpochyby nejrůznější skládačky a stavebnice. Mezi dlouhodobě populární značky patří také německá stavebnice Playmobil, kterou všichni znají zejména díky postavičkám s typickým úsměvem. Ty najdeme i v adventním kalendáři, který se v posledních letech stal populární alternativou klasických čokoládových kalendářů. Důvodem obliby mezi dětmi je nejen kvalitní provedení ve veselých barvách a z kvalitních materiálů, ale také velkému množství nejrůznějších motivů. A s jakými rozhodně neuděláte krok vedle?

Adventní kalendář Playmobil Na farmě

Adventni Kalendar Playmobil Farma

Na konci vánoční sezóny vytvoříte malý herní svět, který lze také integrovat do stávající kolekce PLAYMOBIL®. Adventní kalendář „Na farmě“ přiblíží dětem život na venkově: Spolu s farmáři pečují děti o roztomilá hospodářská zvířata a přiváží jim čerstvé pokrmy na traktoru. Kuřata, králíci, prasata se selaty a sametově hebké krávy se těší na jejich rozmazlování.

Cena do 700 Kč

Pokud váš potomek miluje zvířata, nadšení určitě sklidíte s adventním kalendářem Na farmě. Balení obsahuje dvacet čtyři figurek rodiny farmářů, hospodářských zvířat a zemědělského vybavení. Chybět nesmí ani doplňky v podobě modelu králíkárny, ohrady či zahradního traktůrku. 

Děti se mohou těšit například na figurky kravičky s telátkem, roztomilá prasátka, králíčky či kuřata a kočku s koťaty. A aby byla hra na farmu kompletní, v okénkách čekají také zemědělské plodiny.

Adventní kalendář Playmobil Královský piknik v parku

Adventni Kalendar Playmobil Piknik

Vánoční kalendář, který obsahuje 24 překvapení, zkrátí dětem čekání na Vánoce. Každý den adventu na děti čeká jedno malé překvapení. Za malými okénky adventního kalendáře se ukrývají dílky nebo postavičky PLAYMOBIL® na téma princezen. Královská rodina tráví volný čas v parku vyjížďkou na loďce a piknikem. Malá princezna se stará o poníka a malý princ spí v kočárku.

Cena do 700 Kč

Pro všechny malé princezny se skvělým předvánočním dárkem stane adventní kalendář s motivem Královský piknik v parku. Ten v sobě ukrývá celou královskou rodinu, kterou doplňují krásně zdobené snímatelné šaty. Nádherně malovanou hrací plochu s obrázkem kouzelného parku doplňuje růžová plachetnice, kočárek, pikniková sada či rozkvetlé lekníny.

Na své si přijdou také malé milovnice zvířat, na které v kalendáři čeká kromě urostlého koně s potřebným vybavením také královský pudlík s mašličkou, roztomilý zajíček, elegantní labutě či rozverná veverka.

Adventní kalendář Playmobil Heidin zimní svět

Adventni Kalendar Playmobil Heidin Zimni Svet

Heidin zimní svět je motivem pro drobnůstky ukryté v Adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Poslední den si mohou vytvořit celý příběh na dané téma.

Cena do 700 Kč

Je čas vyrazit na hory! Přivítejte bílé Vánoce adventním kalendářem Playmobil s motivem Heidin zimní svět. Ačkoliv za okny příliš bílo zatím není, za okénky kalendáře na malé nedočkavce čeká sněhulák s šálou a koštětem, sněhové koule či dřevěné sáňky. 

Díky krásně malované zasněžené hrací podložce si s figurkou Heidi a jejích kamarádů děti užijí spoustu zábavy. Nechybí ani tematické doplňky v podobě krmítka pro ptáčky, bernardýna, horských kamzíků nebo roztomilých veverek a ptáčků. Kalendář rovněž obsahuje 3D plastový model skály či zasněžený svah, na kterém si mohou postavičky Heidi a jejích kamarádů zasáňkovat.

Adventní kalendář Playmobil Novelmore Dariova dílna

Adventni Kalendar Playmobil Dariova Dilna

Hrací sada obsahuje adventní kalendář s 24 překvapeními, postavy Novelmore Dario, Gwynn a Arwynn, dále Burnham Raiders Kahboom a Tyragon, drak, věžový prvek s kuší, cvičný stroj, padákový kluzák, různé nástroje, knihy, dalekohled a mnoho dalších rytířských doplňků.  

Cena do 700 Kč

Všechny kluky, kteří milují epické fantasy dobrodružství, poteší adventní kalendář s motivem Dariovy dílny. Ta je součástí série Novelmore, středověkého království s nedobytným hradem a udatnými hrdiny, princem Arwynnem, odvážnou bojovnicí Gwyn a geniálním vynálezem Dariem da Vanci. Ten vynalezl nepřemožitelné magické brnění, které však chtějí získat zákeřní banditi se zálibou v ohni, tajemní Burnhamští nájezdníci…

Kalendář obsahuje jak figurky všech hrdinů, tak Daria a tajemné vynálezy z jeho dílny či bojového vlka a draka. Jakmile děti otevřou všechna okénka, mohou se na Štědrý den pustit do sehrání celého Dariova dobrodružství.

Co je to Playmobil?

Německá značka Playmobil byla založena už v roce 1974 a od té doby dělá svými stavebnicemi radost dětem po celém světě. Jedná se o lokální evropský výrobek, který je vyráben nejen v Německu, ale také v továrních na Maltě či České republice. 

Přestože jsou stavebnice vzhledem k malým dílkům vhodné pro děti od čtyř let, Playmobil myslí i na nejmenší děti, pro které přichází se sérií hraček vhodných od osmnácti měsíců. V nabídce nalezeneme opravdu nepřeberné množství motivů a témat, od princezen a rytířů přes profese a sporty až po motivy ze známých pohádek.