Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář pro děti

Nejlepší adventní kalendář pro děti

Adventni Kalendare Pro Deti

Neodmyslitelnou součástí prosince je adventní kalendář 2024 pro děti, který nedočkavým dětem zkracuje čekání na Vánoce. Přestože takovou nesmrtelnou klasikou jsou především adventní kalendáře s čokoládkami, rozhodně se nejedná o jedinou možnost. Pokud tedy chcete u svých dětí omezit konzumaci sladkostí, či byste je jen rádi letos trochu překvapili, sáhnout můžete po dětském adventním kalendáři s hračkami či dokonce kosmetikou. 

A podle čeho bychom měli adventní kalendář pro děti vlastně vybírat? V prvé řadě myslete na zájmy vašeho potomka. Zatímco malé slečny zpravidla ocení kalendáře s panenkami či koníky, kluky potěší kalendář s auty či skládací závodní dráhou. Pokud vaše dítko patří mezi fanoušky Harryho Pottera, Star Wars, Ledového království či jiného dětského filmu nebo seriálu, sázkou na jistotu bude opět kalendář s těmito motivy. 

V případě, že si nejste jistí, jaký kalendář se dočká opravdu nadšené reakce, jednoduše ho vyberte společně!

Adventní kalendáře pro holčičku

Asi nebude žádným překvapením, že u holčiček vedou kalendáře s panenkami Barbie či Baby Born. Přestože vás možná láká zakoupit kalendář ve vánočních barvách, které budou ladit s vaší vánoční výzdobou, největší úspěch bezpochyby oslaví kalendář v jasně růžových odstínech. V případě, že vaše dcerka či vnučka spíše než panenky miluje zvířata, sáhnout můžete po adventním kalendáři s motivem koní, kterých je k dostání opravdu nepřeberné množství. 

Adventní kalendář
Barbie

Adventni Kalendar Barbie

Adventní kalendář
Harry Potter

Adventni Kalendar Harry Potter Sperky

Adventní kalendář
Baby Born

Adventni Kalendar Baby Born

Pokud se vaše malá princezna zamilovala do populárních animovaných filmů z dílny Disney, řešením je adventní kalendář s motivy Ledového království. U mladším dětí radost přinese například motiv Tlapkové patroly. A pozor, dnes už rozhodně neplatí, že stavebnice adventní kalendář Lego je pouze pro kluky – i malé dámy se rády pustí do skládání skládačky například právě s motivem své oblíbené pohádky.

Adventní kalendáře pro kluka

Přestože kluci bezpochyby nedají dopustit na adventní kalendář plný čokolády, mnohonásobně větší radost přinese kalendář se závodními auty. Malí stavitelé podobně jako slečny ocení kalendář se stavebnicí Lego, ať už s motivem aut či oblíbené pohádky. 

Adventní kalendář
LEGO

Adv Kalendar Lego Avengers

Adventní kalendář
Tlapková patrola

Adventni Kalendar Tlapkova Patrola Spin Master

Adventní kalendář
Auta

Adventni Kalendar Matchbox

Starším klukům, kteří nadšeně pomáhají tatínkovi s opravami okolo domu, můžete zase nadělit adventní kalendář s dětským nářadím – nejen, že je nářadí v adventním kalendáři kvalitou často srovnatelné s “dospěláckou” verzí, ale často je součástí balení také praktický obal či box, který vám pomůže udržet v nářadí pořádek.

Adventní kalendář s hračkami

Všechny děti bez ohledu na pohlaví milují hračky! Přestože sázkou na jistotu bývá obvykle panenka pro holky a závodní auto pro kluky, problém může nastat v případě, že máte doma kluka i holku. Pokud se tedy chcete vyhnout hádkám nad obsahem kalendářů, jednoduše zkuste vybrat neutrální adventní kalendáře s hračkami, se kterými si spoustu zábavy užijí oba dva. Velice populární jsou například kalendáře s figurkami hlavních postav oblíbených pohádek a filmů, jako je například Harry Potter, Pokémon či Tlapková patrola.

Mění se oblíbené hračky vašeho potomka tak často, že s nimi jen stěží držíte krok?  V ideálním případě se dětí nejprve zeptejte, jakou hračku by si v adventním kalendáři vlastně přály najít. Přestože vás odpovědi možná překvapí, budete mít jistotu, že se kalendář setká s nadšeným ohlasem.

Adventní kalendář s kosmetikou pro děti

Minie Kalendar

Vše s motivem Disney – hřeben 1 ks + gumičky do vlasů 8 ks + náramek 1 ks + sponky do vlasů 6 ks + náhrdelník 3 ks + prsten 2 ks + přívěsek 3 ks

Cena do 600 Kč

Přestože kosmetické adventní kalendáře jsou primárně záležitostí pro dospělé, k dostání jsou i kalendáře s dětskou kosmetikou. Nespletete se s nimi především v případě dospívajících slečen. Avšak i u menších dětí představují zábavný způsob, jak doplnit chybějící kosmetické produkty a zároveň dětem zkrátit čekání na Vánoce

V případě, že se obáváte, zda se kosmetický kalendář u mladších dětí setká s úspěchem, jednoduše dítko obdarujte ještě jedním adventním kalendářem s tradičními čokoládkami