Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář pro muže » 4 nejlepší Kosmetické adventní kalendáře pro muže

4 nejlepší Kosmetické adventní kalendáře pro muže

Při pohledu na poličku v koupelně je asi jasné, že kosmetika je doménou především žen. Pokud však zvažujete, že muže ve svém životě obdarujete adventním kalendářem, právě ten kosmetický by mohl být ideální volbou. Nejen, že se jedná o praktický dárek, který postupně doplní jeho koupelnovou poličku zející prázdnotou, ale kosmetické produkty v kompaktních baleních najdou využití například při cestování. A v případě, že vám podezřele často ubývají i vaše kosmetické produkty, novou zásobu kosmetiky svého muže, tatínka či bratra oceníte i vy.

Kosmetický adventní kalendář Douglas

Kosmeticky Kalendar Pro Muze Douglas

Adventní kalendář obsahuje 24 produktů péče pro muže

Cena do 1000 Kč

Pokud hledáte kosmetický adventní kalendář pro muže, který je k dostání za poměrně příznivou cenu, sázkou na jistotu je kalendář známé parfumerie Douglas. Ten na první pohled zaujme nejen stylovým provedením v černé barvě, ale také velkým množstvím produktů.

Těch je v kalendáři čtyřiadvacet, což u kosmetických kalendářů rozhodně nebývá standardem. V této cenové kategorii se totiž zpravidla setkáme s kalendáři s polovičním množstvím okének, tedy pro každý druhý den Adventu.

A co na nás vlastně čeká uvnitř? Kromě potřeb na holení, které ocení snad každý muž, v kalendáři najdeme také manikúrní sadu, čistící přípravky na obličej, pleťové masky a krémy. Využití však najde i sprchový gel, deodorant, pemza či šumivá kostka do koupele.

A jelikož mají všechny produkty do 100 mililitrů, využít je může obdarovaný muž například při cestách letadlem.

Vousatý adventní kalendář pro vousáče

Vousaty Kalendar

Adventní kalendář pro vousáče. Luxusní provedení a 24 vybraných produktů nejen na vousy.

Cena do 3000 Kč

Zpříjemněte si čekání na Štědrý den zábavným objevováním kosmetiky pro muže. Do kalendáře jsme vložili plno produktů na vousy – několik olejů, balzám, mýdlo, šampon, nůžky a hřeben. Nechybí také antiperspirant, sprchový gel, zubní pastu a plno dalších oblíbených  produktů. Vybírali jsme z nabídky značek jako Bluebeards Revenge, Angry Beards, Pan Drwal, Hey Joe, Noberu, Kuul for men, Byjome, Marvis a několika dalších.

Adventní kalendář Couples

Advent Calendar Couples

V limitované edici najdete 24 produktů z péče o pleť i tělo pro může i pro ženy

Cena do 800 Kč

Kdo říká, že se z kosmetického kalendáře může těšit pouze váš muž? Jednoduše si pořiďte kosmetický adventní kalendář pro páry Accentra Couples! V kalendáři s dvaceti čtyřmi políčky najdete celou řadu praktické kosmetiky jak pro vašeho muže, tak pro vás

Tato limitovaná adventní edice obsahuje nejen produkty pro péči o pleť, ale také o tělo. Praktickými kousky jsou například pemza, pilníček na nehty, čistící gel na ruce, kartáček na nehty či čistící gel na ruce. Zatímco váš muž ocení například holicí strojek, pro dámy se v kalendáři skrývá šampon, balzám na rty či tělové mléko.

A pokud patříte mezi milovníky horkých koupelí, radost vám jistě udělá také celá řada šumivých bomb do koupele či mycí houba.

Adventní kalendář Advent Tower

Adventni Kalendar Yankee Candle Tower

Luxusní adventní kalendář plný vůní, svíček a doplňků od značky Yankee Candle, který vám zpříjemní čas do Vánoc.

Cena do 3500 Kč

Pokud raději chcete zůstat u své osvědčené kosmetiky a nepouštět se do experimentů, ale nechcete se připravit o kouzlo adventního kalendáře, voňavou alternativou může být kalendář Advent Tower.

Tento kalendář nejen obsahuje celkem čtyřiadvacet okének se značkovými svíčkami Yankee Candle a dalšími doplňky, ale také vám doma vykouzlí vánoční atmosféru. Papírový kalendář na první pohled zaujme možností poskládání do tvaru vánočního stromečku. Balení navíc doplňuje krásný design v podobě ilustrovaných dárků a vánočních ozdob. Třešničkou na dortu je zlatá hvězda, kterou si můžete po otevření všech okének (v tomto případě krabiček) třeba pověsit jako ozdobu na váš vánoční stromeček. Další adventní kalendáře Yankee Candle.

A co na vás čeká uvnitř? Hned deset votivních svíček s populárními vánočními vůněmi, sedm aromatických čajových svíček a tři vánoční vonné svíčka o hmotnosti 104 gramů. Kromě toho se v balíčcích ukrývají také praktické nůžky na knot, stojan na čajovou i votivní svíčku a stylové zhášedlo, které jistě využijete po celý rok.