Nejlepší adventní kalendář Harry Potter

Kouzelný svět Harryho Pottera je už více než dvacet let součástí vánočních svátků zástupu fanoušků po celém světě. Vánoce jsou nejen obdobím návratu k oblíbeným knihám a filmům této kouzelnické ságy, ale pro děti také obdobím prvního seznámení s příběhem malého čaroděje. Ať už se váš potomek teprve pustil do prvního dílu, nebo už patří mezi zaryté milovníky všeho kouzelnického, radost mu bezpochyby uděláte adventním kalendářem na motivy Harry Pottera. Nabídka je skutečně široká, a tak si vybere opravdu každý!

Adventní kalendář Lego Harry Potter

Adv Kalendar Lego Harry Potter

Za každými z 24 dvířek na vás čeká jiná hračka nebo figurka z filmové série Harry Potter. Zatímco se blíží velký den, mohou fanoušci zavzpomínat na vánoční scény z Bradavic – včetně velkolepého vánočního plesu!

Cena do 900 Kč

Pokud váš potomek či vnouče miluje nejen Harryho Pottera, ale také skládačky Lego, skvělou předvánoční volbou bude adventní kalendář, který kombinuje motiv světa čar a kouzel s populární stavebnicí. Ve čtyřiadvaceti okénkách na obdarovaného čekají nejen Lego figurky hlavních postav, ale také celá řada tematických doplňků a především díly stavebnice Lego.

Vzhledem k obrovské popularitě Harryho Pottera asi nebude žádným překvapením, že je k dostání nepřeberné množství různých motivů. Vybírat můžete například mezi Lego adventním kalendářem s motivem bradavického vánočního plesu, Zobí ulice či bradavických kolejí. Součástí kalendářů jsou minifigurky jak Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové, tak nejrůznějších vedlejších postav, které navíc doplňují tematické doplňky či hrací plocha. 

Adventní kalendář šperky Harry Potter

Adventni Kalendar Harry Potter Sperky

Obsahuje 24 předmětů – náramek a přívěsky, korálky, náušnicemi a náhrdelníky, včetně exkluzivního přívěsku Bradavic. Navíc krabice v podobě Harryho kufru bude nadále skvěle sloužit jako šperkovnice. Nedílná část každé sběratelky do sbírky.

Cena do 2000 Kč

Každá malá parádnice, která potají čeká na vytoužený dopis z Bradavic, bezpochyby ocení adventní kalendář se šperky ze světa Harryho Pottera. Ten na první pohled zaujme nádherným provedením ve tvaru kouzelnického kufříky se dvěma řadami šuplíku, který lze po otevření všech políček používat jako šperkovnici. 

A co se ukrývá uvnitř? Hned dvacet čtyři šperků, mezi kterými kromě tematických náramků, náhrdelníků, korálků či broží a přívěsků naleznete také kultovní zlatonku, obraceč času či placky se symbolem viteálů smrti nebo bradavické školy čar a kouzel.

Adventní kalendář Harry Potter ponožky

Adventni Kalendar Harry Potter Ponozky 1

Obsahuje 24 předmětů – náramek a přívěsky, korálky, náušnicemi a náhrdelníky, včetně exkluzivního přívěsku Bradavic. Navíc krabice v podobě Harryho kufru bude nadále skvěle sloužit jako šperkovnice. Nedílná část každé sběratelky do sbírky.

Cena do 1000 Kč

Pro o něco starší Potterheady a odhodlané sběratele memorabilií ze světa Harryho Pottera bude skvělou volbou adventní kalendář s ponožkami. Ten v sobě ukrývá dvanáct párů ponožek s motivy této kouzelnické ságy. Je už jen na obdarovaném, zda bude políčka rozbalovat ob den, či s otevíráním vydrží do dvanáctého prosince.

A na jaké motivy se můžete těšit? Kalendář obsahuje například ponožky se symbolem Temné značky Lorda Voldemorta a smrtijedů, siluetou postavy skřítka Dobbyho, symbolem viteálů smrti, piktogramem Harryho brýlí a jizvy či známými citáty z knih. 

Jelikož je adventní kalendář k dostání pouze s ponožkami o velikostech 36 až 41, je vhodný spíše pro starší děti. Kromě pěti párů ponožek plné délky obsahuje také sedm párů krátkých sportovních ponožek. 

Kdo je Harry Potter?

Kdo neslyšel o Harry Potterovi, jako by nebyl. Tento celosvětový fenomén se zrodil před více než dvaceti lety s vydáním prvního knižního dílu, Harry Potter a kámen mudrců, v roce 1997. Od té doby nejen vyšlo na osm knih, devět filmů a nespočet her, hraček a dalších doplňkových materiálů. Knižní i filmová sága sledují osud mladého čaroděje Harryho Pottera a jeho přátel, kteří studují na čarodějnické škole čar a kouzel v Bradavicích a čelí nevídanému zlu v podobě zákeřného Lorda Voldemorta a jeho následovníků.