Adventní kalendáře » Nejlepší čokoládový adventní kalendář » Nejlepší Adventní kalendář Lindt

Nejlepší Adventní kalendář Lindt

Čokoláda k Vánocům neodmyslitelně patří, a k adventnímu kalendáři dvojnásob. Pokud však každoročně kupujete levné adventní kalendáře, vězte, že s čokoládou mají společného jen pramálo. Letos si dopřejte skutečně kvalitní čokoládový kalendář značky Lindt, který vám nejen zkrátí čekání na Štědrý den, ale také zlepší každé prosincové ráno.

Zkuste jiný adventní kalendář s čokoládou.

Adventni Kalendar Lindt Cokolada

Lindt adventní kalednář Teddy (27 x 34 cm) připraví každý den překvapení v podobě čokoládových sladkostí. Čokoládoví medvídci, Lindor kuličky, mini čokoládky… No prostě spousta sladkých radostí. 

Cena do 500 Kč

A proč právě adventní kalendář Lindt? Tato švýcarská značka čokolády používá skutečně kvalitní ingredience, díky kterým mají čokoládové figurky v kalendáři opravdu plnou kakaovou chuť. Za čtyřiadvaceti okénky na vás čeká nejen známá čokoládová figurka Teddy, ale také čokoládové kuličky s lahodným krémem a miničokoládky,  a to jak z mléčné, tak hořké čokolády. 

Adventni Kalendar Lindt Medvidek

Adventní kalendář Lindt tak potěší nejen děti, ale dospělé, kteří si rádi pochutnají na kvalitní čokoládě. Díky kouzelnému vánočnímu motivu se navíc kalendář může stát krásným dárkem k Mikuláši.

Tip

Podívejte se na čokoládové nářadí, kde najdete tematické sady pro každého kutila a téměř pro každou profesi.