Adventní kalendáře » Adventní kalendář pro děti » Adventní kalendář hračky » Adventní kalendář Ledové království

Adventní kalendář Ledové království

Ledové království milují holčičky po celém světě. Přestože vás možná už po tisícím poslechu ústřední písně “Let It Go” trochu bolí hlava, jedná se bezpochyby o krásně zpracovanou pohádku, které děti učí sesterské lásce a o tom, že se nesmí vzdávat ani při sebevětších obtížích. Pokud máte i vy doma nebo ve svém okolí malou fanynku Elsy a její setry Anny (a samozřejmě všudypřítomného všetečného sněhuláka Olaf), skvělým předvánočním dárkem se může stát adventní kalendář právě s motivem Ledového království.

Adventní kalendář Ledové království 2

Tato varianta adventního kalendáře potěší všechny, kteří hledají kalendář s původní filmovou animací Ledového království 2. Uvnitř ledově modrého obalu, na kterém je vyobrazena Elsa se svou sestrou Annou, se ukrývá dvacet čtyři políček s nejrůznější bižuterií s motivy druhého dílu Ledového království. Těšit se můžete například na sponky, náramky, korálky, gumičky do vlasů a přívěsky s podobiznou Anny, Elsy a Olafa. Kromě bižuterie adventní kalendář obsahuje také školní potřeby v podobě pravítka, strouhátka, tužky či lepící pásky.

Ilustrovaný adventní kalendář Ledové království 2

Adventni Kalendar Ledove Kralovstvi

Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.
Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu Frozen 2 (např. hřeben, kartáč, sponky a gumičky do vlasů, náramky, přívěšek…).

Cena do 700 Kč

Pokud nedáte dopustit na ilustrace, krásnou variantou je adventní kalendář v ilustrované verzi. Ledově modrý obal tentokrát kromě Elsy a Anny zdobí také sněhulák Olaf, kterého najdeme i na dárečcích uvnitř okének. V těch objevíme především nejrůznější bižuterii a vlasové doplňky, jako například hřebeny, kartáče, gumičky, sponky a mašle. Těšit se však můžete také na rozmanité přívěsky nebo náramky s motivem Ledového království. 

Rozkládací adventní kalendář Ledové království 2

Adventni Kalendar Ledove Kralovstvi 2

Rozkládací adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu Frozen (např. sponky, mašličky, náramky, prstýnky…).

Cena do 600 Kč

Všechny milovnice růžové barvy si přijdou na své v rozkládacím kalendáři s motivem druhého dílu Frozen, který je vyvedený v jemně růžové barvě. Díky rozkládacímu designu se mohou malé princezny těšit na hned několik krásných ilustrací Elsy a Anny v doprovodu rozverného sněhuláka Olafa. 

V růžové a světle fialové barvě vyvedeny také dárečky uvnitř. Kromě velkého množství sponek a gumiček různých velikostí adventní kalendář obsahuje také tematické náramky, prstýnky a další bižuterii.

Co je to Ledové království?

Ledové království, v originálním znění Frozen, je americký animovaný film natočený v roce 2013 na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Sněhová královna. Vypráví příběh princezny Anny, která se za pomoci sněhuláka Olafa, horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena vydává za záchranou své sestry Elsy, která neúmyslně zaklela celé království do věčné zimy. 

Animovaný film, ve kterém v anglickém originále uslyšíme hlasy známé herečky Kristen Bell či zpěvačky Idiny Menzel, získal hned dva Oscary – v kategorii nejlepší celovečerní animovaný film a nejlepší originální píseň (Let it Go). V roce 2019 se film dočkal druhého dílu.