Adventní kalendář Ledové království

Ledové království milují holčičky po celém světě. Přestože vás možná už po tisícím poslechu ústřední písně “Let It Go” trochu bolí hlava, jedná se bezpochyby o krásně zpracovanou pohádku, které děti učí sesterské lásce a o tom, že se nesmí vzdávat ani při sebevětších obtížích. Pokud máte i vy doma nebo ve svém okolí malou fanynku Elsy a její setry Anny (a samozřejmě všudypřítomného všetečného sněhuláka Olaf), skvělým předvánočním dárkem se může stát adventní kalendář právě s motivem Ledového království.

Adventní kalendář Ledové království 2 2024

Tato varianta adventního kalendáře potěší všechny, kteří hledají kalendář s původní filmovou animací Ledového království 2. Uvnitř ledově modrého obalu, na kterém je vyobrazena Elsa se svou sestrou Annou, se ukrývá dvacet čtyři políček s nejrůznější bižuterií s motivy druhého dílu Ledového království. Těšit se můžete například na sponky, náramky, korálky, gumičky do vlasů a přívěsky s podobiznou Anny, Elsy a Olafa. Kromě bižuterie adventní kalendář obsahuje také školní potřeby v podobě pravítka, strouhátka, tužky či lepící pásky.

Ilustrovaný adventní kalendář Ledové království 2

Adventni Kalendar Ledove Kralovstvi

Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.
Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu Frozen 2 (např. hřeben, kartáč, sponky a gumičky do vlasů, náramky, přívěšek…).

Cena do 700 Kč

Pokud nedáte dopustit na ilustrace, krásnou variantou je adventní kalendář v ilustrované verzi. Ledově modrý obal tentokrát kromě Elsy a Anny zdobí také sněhulák Olaf, kterého najdeme i na dárečcích uvnitř okének. V těch objevíme především nejrůznější bižuterii a vlasové doplňky, jako například hřebeny, kartáče, gumičky, sponky a mašle. Těšit se však můžete také na rozmanité přívěsky nebo náramky s motivem Ledového království. 

Rozkládací adventní kalendář Ledové království 2

Adventni Kalendar Ledove Kralovstvi 2

Rozkládací adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu Frozen (např. sponky, mašličky, náramky, prstýnky…).

Cena do 600 Kč

Všechny milovnice růžové barvy si přijdou na své v rozkládacím kalendáři s motivem druhého dílu Frozen, který je vyvedený v jemně růžové barvě. Díky rozkládacímu designu se mohou malé princezny těšit na hned několik krásných ilustrací Elsy a Anny v doprovodu rozverného sněhuláka Olafa. 

V růžové a světle fialové barvě vyvedeny také dárečky uvnitř. Kromě velkého množství sponek a gumiček různých velikostí adventní kalendář obsahuje také tematické náramky, prstýnky a další bižuterii.

Co je to Ledové království?

Ledové království, v originálním znění Frozen, je americký animovaný film natočený v roce 2013 na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Sněhová královna. Vypráví příběh princezny Anny, která se za pomoci sněhuláka Olafa, horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena vydává za záchranou své sestry Elsy, která neúmyslně zaklela celé království do věčné zimy. 

Animovaný film, ve kterém v anglickém originále uslyšíme hlasy známé herečky Kristen Bell či zpěvačky Idiny Menzel, získal hned dva Oscary – v kategorii nejlepší celovečerní animovaný film a nejlepší originální píseň (Let it Go). V roce 2019 se film dočkal druhého dílu.