Nejlepší Baby Born adventní kalendář

Nehne se vaše dítko ani na krok bez své panenky Baby Born? Pak ho v předvánočním čase jistě potěší adventní kalendář, ve která řada nejrůznějších tematických doplňků, od oblečení až po samolepky. Nejen, že dárečky na rozdíl od přeslazené čokolády neškodí zdraví, ale navíc vydrží po celý rok. Bez ohledu na to, zda máte doma obyčejnou panenku, či některou z panenek Baby Born, čekání na Vánoce bude s doplňky z adventního kalendáře 2024 bude jedna velká zábava! 

Adventní kalendář Baby Born

Adventni Kalendar Baby Born

BABY born má vánoční náladu už od okamžiku, kdy v cukrárně zavoní první vánoční cukroví. Ozdobila si pokojíček vánočními samolepkami a pověsila velkou vánoční punčochu. Aby měl Mikuláš opravdu hodně místa na všechny dobroty, postavila vedle ní ještě kotníčkové boty a sněhule

Cena do 1300 Kč

I panenky si zaslouží pořádnou zimní výbavu! Ta na vás čeká v krásném adventním kalendáři Baby Born, který obsahuje dvacet čtyři doplňků této značky. Využít je můžete jak na originální panenku Baby Born, tak ostatní panenky stejné velikosti (43 centimetrů).

A jaké dárečky naleznete za okénky kalendáře? Těšit se můžete především na stylové Baby Born oblečky s vánočními motivy, mezi které patří například vánoční čepice, šátek na krk a šál či měkoučké svetry. Kalendář rovněž obsahuje kalhoty, zlaté legíny, sukni a kabelku ve tvaru srdíčka. Chybět nesmí ani celá řada vánočních doplňků, jako například svatozář a křídla, vánoční punčocha, stylové sluneční brýle, řetízek na dudlík, vánoční botičky či sada samolepek a papírových čelenek.

Co je to Baby Born?

Od svého uvedení na trh v roce 1991 se panenka Baby Born stala jednou z nejoblíbenějších dětských hraček, o čemž svědčí i více než 24 milionů prodaných panenek. Společnost Baby Born nabízí hned několik typů panenek v různých velikostech vhodných pro každý věk od osmnácti měsíců. 

Zatímco nejmenší děti si mohou bezpečně hrát s měkkými panenkami Baby Born, starší holčičky si užijí spoustu zábavy s kouzelnými vílami Baby Born Storybook. Malé aspirující vizážistky a kadeřnice zase potěší česací hlava v životní velikosti či Baby Born make-up sada s krásnými pastelovými barvičkami. Mezi nejpopulárnější panenky této značky však patří zejména Baby Born s deseti životními funkcemi, jako je například mrkání, zavírání očí při spánku, pití z lahvičky či opravdový pláč.