Nejlepší Adventní kalendář Schleich

Nejrůznější modely a figurky patří k dlouholetým stálicím mezi dětskými hračkami. Není divu – nejen, že rozvíjí dětskou fantazii, ale na rozdíl od elektronických hraček se jen tak neporouchají ani se jim nevybijí baterie. 

Chtěli byste krásnými figurkami obdarovat své děti či vnoučata, ale bojíte se, zda jsou propracované modely vhodné i na hraní? V tom případě se vyplatí sáhnout po hračkách značky Schleich. Tato německá společnost, která patří mezi přední výrobce figurek nejen zvířat, má ve své nabídce i adventní kalendáře pro rok 2024, uvnitř kterých na děti čekají krásné, detailně propracované figurky zvířat a celá řada doplňků. 

Díky kvalitnímu zpracování a bezpečným, zdravotně nezávadným materiálům budou obdarovanému dítku dělat radost nejen o Vánocích, ale po celý rok. Vzhledem k drobným částem však vždy dbejte na věkový limit – hračky jsou vhodné pro děti od pěti let.

Adventní kalendář
domácí zvířata

Adventni Kalendar Schleich Farma Domaci Zvirata

Adventní kalendář
divoká zvířata

Adventni Kalendar Schleich Africka Zvirata

Adventní kalendář
africká zvířata

Adventni Kalendar Schleich Africka Zvirata 2

Jaký adventní kalendář Schleich zvolíte, to už je čistě na vás. A je opravdu z čeho vybírat. Na své si přijdou jak milovníci koní, tak aspirující farmáři či malí odborníci na dinosaury. Pokud budete při výběru motivu dbát na zájmy daného dítěte, adventní kalendář Schleich se bezpochyby setká s nadšením. 

Nejen, že jsou hračky krásné na pohled, ale navíc jsou modelovány s přesnou věrností originálu, díky čemuž jsou skvělým příkladem pedagogicky přínosného hraní.

Adventní kalendář Schleich Horse Club

Adventni Kalendar Schleich Kone

Za 24 dvířky Adventního kalendáře Schleich Koně 2021 se skrývají exkluzivní figurky a příslušenství Schleich® Horse Club, které rozzáří dětské oči. Krásná arabská klisna přivedla na svět hned dvě malá hříbata! Nové příchozí vítá celý Lakeside. 

Cena do 1000 Kč

Zejména mezi malými slečnami se dlouhodobé popularitě těší figurky koní, hříbat a poníků. Pokud i vy máte doma malou milovnici těchto elegantních stvoření, skvělou adventní volbou bude kalendář právě s motivem koní. 

Adventní kalendář Schleich Horse Club, který zakoupíte za poměrně příznivou cenu, obsahuje kromě figurky jezdkyně, koní a hříbátek také roztomilé obyvatele stáje v podobě koťátka a štěňátka či nezbytné stájové vybavení a parkurových překážek, se kterým bude hra na jezdecký klub kompletní!

Co je to Schleich?

Německá společnost Schleich patří už od svého založení roku 1935 mezi přední výrobce plastových modelů a figurek. V jejich nabídce nalezneme opravdu nepřeberné množství motivů od zvířat přes dinosaury až po postavičky z oblíbených dětských her a pohádek. Pyšnit se mohou především anatomicky přesným provedením, které věrně imitují zvířecí předlohy.

Zatímco holčičky ocení například figurky ze sady Horse club, Farm World či figurky z kouzelného světa jednorožců a víl, kluky potěší dinosauři, příšery Eldrador či šelmy ze série Wild Life. Pomocí detailně zpracovaných figurek se nejen zabaví, ale také se naučí spoustu nových informací ze světa zvířat!