Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář alkohol » Nejlepší pivní adventní kalendář

Nejlepší pivní adventní kalendář

Zatímco u dětí jednoznačně vede čokoláda, u dospělých se mnohem větší oblibě těší pivo. Asi proto nebude žádným překvapením, že si náš “národní nápoj” našel cestu i do oslav vánočních svátků. Nemluvíme však o sklence vychlazeného piva ke štědrovečerní večeři, ale o pivním adventním kalendáři.

V případě, že si pivo dopřáváte spíše příležitostně, pivní kalendář asi nebude nic pro vás. Pokud však patříte mezi opravdové znalce a milovníky piva, degustační pivní kalendář se může stát netradičním zpestřením vašeho Adventu. A asi není třeba dodávat, že se jedná o vskutku originální dárek. Přinášíme vám proto tipy na nejlepší pivní adventní kalendáře, které stojí za to.

Jeden vánoční tip: Podívejte se na oblíbený rumový adventní kalendář, který udělá možná větší radost než basa piv.

Pivní adventní kalendář s kvalitními pivy Regent

Pivni Kalendar

Pivní adventní kalendář – sada 24 piv z pivovaru Regent. Dárek pro každého milovníka piva :-). Kalendář pro muže i kluky, radost zaručena!

Cena do 1100 Kč

PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ REGENT obsahuje 24 x 0,33l piva:

  • 12 x pivo Regent Premium 12° á 0,33l
  • 2 x pivo Regent Tmavá 12° á 0,33l
  • 3 x pivo Regent Petr Vok  13° á 0,33l
  • 3 x pivo Regent Prezident 14° á 0,33l
  • 2 x pivo Regent Kníže 16° á 0,33l
  • 2 x ovocné pivo Lemon á 0,33l

Beershop pivní adventní kalendář

Pivni Kalendar Beershop

Obsahuje 24 lahví z 24 různých pivovarů z celého světa, ale jeho složení je úplně jiné než v předchozích letech.

Cena do 2000 Kč

Dokážete ocenit nejen výborné pivo, ale také originální ilustrace? V tom případě je pivní kalendář značky Beershop pro vás jako stvořený. Na první pohledu zaujme stylovým obalem s autorskou grafikou v retro stylu z dílny ilustrátora Ivona Svárovského, který navíc doplňuje ilustrovaná tabulka, do které si můžete zaznačit poznámky k jednotlivým vzorkům. 

A co na vás čeká uvnitř? Hned čtyřiadvacet kousků o objemu 330 mililitrů, a to nejen českou klasiku, tak například speciality z českých minipivovarů. To však není všechno. V adventním kalendáři objevíte výborné ležáky, ejly, IPY či portery a stouty. Zároveň si můžete rozšířit obzory a ochutnat pivo nejen z Evropy, ale také například z Kanady, USA, Japonska či Austrálie. 

Adventní kalendář ČR Pivoteka.CZ

Pivni Kalendar Pivoteka

Dárkový set piv ve formě adventního kalendáře. Dárkový set obsahuje sadu dvaceti piv, ozdoby a kartonovou krabici.

Cena do 1400 Kč

Pokud se nechcete pouštět do experimentů a raději byste zůstali u ověřeného českého piva, sáhněte spíše po pivním adventním kalendáři značky Pivoteka.cz. Uvnitř na vás čeká dvacet kousků v rámci základní degustační krabice, která obsahuje piva pouze z České republiky.

Degustační sadu doplňuje vánoční set pro ozdobu a dekoraci kalendáře v podobě archu vánočního papíru s čísly, které stačí nalepit na víčka lahví. Součástí kalendáře je dále poznámkový blok na připomínky k jednotlivým pivům, čtyři tácky na pivo Pivoteka.cz a  otvírák na ledničku s magnetem a logem. Jedná se tak o originální dárek pro každého pivaře, který nedá dopustit na kvalitní české pivo – stačí trochu zručnosti a kalendář během chvíle sestavíte pomocí videonávodu dostupného na webových stránkách prodejce.

BeerGeek pivní adventní kalendář

Pivni Kalendar Beergeek

Cena do 2000 Kč

Pivní kalendář značky BeerGeek se může pochlubit jedním opravdu významným prvenstvím – jedná se o vůbec první pivní adventní kalendář svého druhu v České republice. Poprvé byl k dostání v roce 2017, kdy oslavil nebývalý úspěch. Důvodem je nejen stylový design, ale také fakt, že kalendář obsahuje i pivní speciály, ke kterým se běžně nedostanete – některé dokonce přímo uvařené pro tento kalendář! 

V tomto případě se výrobci rozhodli držet tradic, a tak uvnitř najdeme opět klasických čtyřiadvacet okének, respektive lahví. O adventu se tak rozhodně nebudete muset bát, že na vás nebude večer po práci čekat poctivé pivo – pokud ho tedy nezapomene přes den jaksepatří vychladit!

Nemusíte rovnou kupovat pivní kalendář, ale třeba dárkové balení piva, které je ve stylové dřevěné bedně nebo s hospodskými pochutinami.