Nejlepší Barbie adventní kalendář

Když se řekne panenka, většina z nás si vybaví právě dlouhovlasou panenku Barbie. Ta ovládla trh s hračkami už pár generací zpátky a stále se mezi dětmi drží na vrcholku popularity. Není proto divu, že letos o Adventu můžete malým obdivovatelkám panenky Barbie zakoupit tématický adventní kalendář, který jim zkrátí netrpělivé čekání na vánoční svátky.

Adventní kalendář s Barbie 2024

Letos o Vánocích vyměňte klasický adventní kalendář s čokoládou za kalendář s panekou Barbie! Uvnitř na obdarovanou slečnu čeká nejen panenka Barbie, ale hned dvacet čtyři překvapení! Záleží už jen na vás, který motiv vyberete – možnosti jsou opravdu nepřeberné. Za každým ze čtyřiadvaceti okénkem najdete krásné a stylové oblečení či módní doplňky pro panenku Barbie, které udělají z čekání na Vánoce obrovskou zábavu!

Obsah jednotlivých okének závisí na tom, jaký motiv zvolíte. Zatímco v kalendáři s motivem panenky Barbie na pláži čekají plážové doplňky, plavky či plážové šaty, v kalendáři s motivem Barbie krasobruslařky najdete brusle a krasobruslařské oblečky. Každá holčička tak může mít kalendář přesně podle svých představ a koníčků!

Adventni Kalendar Barbie

Zdravý adventní kalendář, u kterého se nebudou dívkám kazit zuby. Čeká na ně Barbie se svými převleky. Každý den může být někým jiným. Otevři okénko a uvidíš kým bude dnes.

Cena do 1000 Kč

Adventni Kalendar Barbie 2

Co je to Barbie?

Jen málokoho by při pohledu na panenku Barbie napadlo, že už uběhlo více než šedesát let od chvíle, kdy se poprvé objevila na trhu. Přestože se symbolem Barbie nadále zůstává panenka s dlouhými blonďatými loknami, od roku 1959 už se malé milovnice panenek dočkaly mnoha rozšíření. Zakoupit tak můžete nejen Barbie v klasické blond, ale také se všemi možnými barvami vlasů i odstíny kůže

Stejně rozmanité jsou i doplňky a šaty, které lze k panence dokoupit – v sortimentu Barbie najdete snad každý módní kousek, který si dokážete představit, od šatů přes kalhoty až po sportovní vybavení. Na své si tak přijde každá holčička, ať už zbožňuje růžovou, nebo ne.

Důkazem obrovské popularity panenky Barbie však není pouze opravdu obrovská nabídka panenek a doplňků, ale například také množství pohádek, her a filmů, ve kterých Barbie zažívá nejrůznější dobrodružství.