Nejlepší Adventní kalendář Tlapková patrola

Pokud máte doma malé děti, tuhle partičku hrdinných štěňátek z Adventure Bay jistě znáte. Společně tvoří záchranný tým, který si získal srdce dětí po celém světě. Asi nebude žádným překvapením, že je k dostání široká nabídka hraček s motivem Tlapkové patroly – včetně adventních kalendářů. Ty udělají radost každému malému fanouškovi Rydera a jeho psích přátel.

Adventní kalendář Tlapková patrola Spin Master 2024

Adventni Kalendar Tlapkova Patrola Spin Master

Vánoční kalendář. Skvělý dárek, který pomůže dětem v překonávání dlouhých dnů do Štědrého dne. V kalendáři na ně čeká 24 překvapení. Každý den otevřou jedno okénko a naleznou v něm 1 z 24 dárečků.

Cena do 1000 Kč

Oslavte Vánoce společně s Tlapkovou patrolou! V krásném adventním kalendáři na děti čeká dvacet čtyři překvapení pro každé prosincové ráno. Těšit se mohou na plastové figurky hlavních postav, včetně Marshalla, Chase, Zumy, Skye, Rockyho, Rubble a Everesta, a celou řadu dalších tematických doplňků. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu. Vzhledem k obsahu drobných částí je tento kalendář vhodný pro děti od tří let. 

Můj adventní kalendář Tlapková patrola 

Adventni Kalendar Tlapkova Patrola Muj Kalendar

Ve 24 knížečkách s veselými předvánočními příhodami oblíbených hrdinů najdete jedno krátké vyprávění o Tlapkové patrole na každý den. Všechny knížky mají poutko pro zavěšení na stromeček jako vánoční ozdoby a jsou uloženy v praktických uzavíratelných deskách.

Cena do 500 Kč

Pokud vaše děti milují příběhy Tlapkové patroly, skvělou volbou bude adventní kalendář, ve kterém se namísto figurek ukrývá dvacet čtyři knížeček s veselými předvánočními příhodami hlavních hrdinů! Každý prosincový večer tak na vás až do Štědrého dne bude čekat krátká pohádka na dobrou noc.

To však neznamená, že si s knížečkami Tlapkové patroly nemůžete užít další zábavu! Díky praktickému poutku je můžete po přečtení jednoduše zavěsit na vánoční stromeček či do dětského pokoje jako vánoční výzdobu. A jelikož jsou součástí kalendáře také uzavíratelné desky, tyto krásné knížkové ozdoby bez újmy přečkají do příštích vánočních svátků. 

Co je to Tlapková patrola?

Když se kanadský animovaný seriál Tlapková patrola, v anglickém originále Paw Patrol, poprvé objevil na televizních obrazovkách, netrvalo dlouho a získal si věrné fanoušky po celém světě. 

Parta psích hlavních hrdinů zažívá spolu se svým lidským kamarádem Ryderem neopakovatelná dobrodružství při záchranných misích. Každé ze štěňat ovládá speciální dovednosti založené na nejrůznějších profesích, jako je hasič, policista, záchranář či pilot, díky čemuž společně chrání pobřežní městečko Adventure Bay. Přidejte se k nim na jejich úžasném dobrodružství!