Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář pro muže » Adventní kalendáře s nářadím

Adventní kalendáře s nářadím

Proč si neudělat radost ještě před Vánoci? Ať už vy nebo někdo ve vašem okolí patří mezi zručné kutily, letos přišel čas přenechat klasický čokoládový kalendář dětem a pořídit si jeho praktičtější variantu, která potěší každého muže. Jedná se o skvělý a kreativní dárek nejen pro vás či vaše blízké, ale například také přítele, kolegy či zaměstnance.

Čokoládové sady nářadí

Cokoladove Sady Naradi

Adventní kalendář s nářadím HAZET SantaTools 

Hazetkalendar S Naradim

Atraktivní adventní kalendář ve vánoční atmosféře HAZET je ideálním dárkem pro přátele, rodinu nebo zaměstnance. Obsahuje 26 kvalitních nástrojů v kvalitním, nově vyvinutém pouzdře.

Cena do 2700 Kč

Chtěli byste o Vánocích opravdu překvapit? Pak začátkem prosince obdarujte muže ve svém okolí adventním kalendářem SantaTools značky HAZET. V tom se skrývá hned šestadvacet nářadí včetně inovativního pouzdra SmartCase té nejvyšší kvality. Rozhodně se tak nemusíte bát, že by na adventní kalendář po svátcích sedal prach – jedná se o praktického pomocníka, který najde využití jak v domácnosti, tak v dílně či na zahradě. Vzhledem k malým rozměrům si můžete pouzdro s nástroji zabalit i na cesty, a už vás nikdy nezaskočí nečekaná potřeba utáhnutí povoleného šroubku či matice.

Uvnitř adventního kalendáře najdeme kromě pouzdra také nástrčná nářadí s klíčem, celoocelová ráčna, adaptér pro bity, bity s vnitřním šestihranem i ploché bity, či například dárkový poukaz na nářadí značky HAZET.

Adventní kalendář s profesionálním ručním nářadím Wera – 24 dílů

Wera Kalendar S Rucnim Naradim

Kultovní adventní kalendář Wera obsahuje 24 dílů ručního nářadí pro nejrůznější příležitosti a nechybí zde ani vývrtka a otvírák na lahve v neodolatelném provedení.

Cena do 1800 Kč

Wera patří bezpochyby mezi kvalitní a spolehlivé výrobce nářadí, krokem vedle proto nebude ani adventní kalendář z jejich nabídky. V kalendáři s typicky vánočním motivem najdeme dvacet čtyři dílů nářadí, tedy pro každý prosincový den až do Štědrého dne

Podobně jako v případě adventního kalendáře HAZET i Wera kalendář obsahuje praktické pouzdro na nářadí. Textilní pouzdro je z vnější strany opatřeno fleecovým pásem, součástí balení jsou navíc pásky se suchým zipem, které umožňují připevnění pouzdra na dílenský vozík či na zeď.

Uvnitř adventního kalendáře Wera bychom kromě sedmnácti bitů a tří hlavic našli také jednu šroubovací T-rukojeť Rapidator s velkou pákou, držák bitů či ořechový adaptér. Zejména o svátcích přijde také otvírák na lahve a vývrtka.  

PARKSIDE Adventní kalendář s nářadím Lidl

Parkside.adventni Kalendar S Naradim Lidl

Adventní kalendář s nářadím Parkside od Lidl obsahuje 34 dílů ručního nářadí pro nejrůznější příležitosti.

Cena do 800 Kč

Pokud hledáte adventní kalendář s nářadím spíše v nižší cenové kategorii, vsaďte na kalendář značky PARKSIDE, který je dostupný v síti obchodů Lidl. Ve čtyřiadvaceti okénkách najdeme hned třicet šest dílů nářadí z chrom-vanadiové oceli a oceli S2, což je rozhodně kvalitní a kreativní dárek, který potěší nejednoho kutila.

Adventní kalendář obsahuje ráčna s otočnou hlavou a rukojetí ve tvaru písmene T, dvacet čtyři bitů různých velikostí, sedm ořechů (hlavic), adaptér, magnetický držák bitů a výkyvné prodloužení. Součástí kalendáře je praktické plastové pouzdro, díky kterému budete mít v nářadí vždy dokonalý pořádek.

Vzhledem k poměrně příznivé ceně se může jednat také o skvělý adventní kalendář nejen pro dospělé, ale také pro malé kutily, které už omrzely klasické čokoládové kalendáře.