Adventní kalendáře » Nejlepší adventní kalendář pro děti » Největší Kinder Adventní kalendář

Největší Kinder Adventní kalendář

Nedílnou součástí vánočních svátků a Adventu je bezpochyby čokoláda. Přestože je k dostání opravdu nepřeberné množství adventních kalendářů s nejrůznějšími hračkami, asi málokteré dítko si dokáže představit prosincové čekání na Štědrý den bez čokoládového adventního kalendáře 2024. 

Pokud však chcete svým dětem dopřát opravdu kvalitní čokoládu, která nejen skvěle chutná, ale také neobsahuje zbytečné chemické konzervanty a barviva, vyplatí se sáhnout po oblíbené značce mléčné čokolády Kinder. V jejich nabídce nalezneme jak populární kindervajíčka a další dobroty, tak právě kvalitní adventní kalendáře.

Kinder Darmovy Box

V boxu najdete 7 balení Kinder tyčinek, 4 ks tyčinky Kinder Country, 4 ks tyčinek Kinder Bueno, 3 pytlíky Kinder Schokobons a 3 ks vajíčka Kinder Joy. Srdce je doladěno stylovou dvouvrstvou mašlí z červené a bílé saténové stuhy a dozdobeno korálky, které mají vzhled perel. Srdce na závěr zabalíme do celofánu a vy jej můžete hned darovat.

Cena do 2000 Kč

Adventní kalendář Christmas Kinder Panáčci Tisch

Stolní adventní kalendář Kinder Tisch se může pochlubit nejen roztomilým vánočním designem, ale také možností rozložení, díky čemuž se z něj může stát krásná vánoční dekorace například v dětském pokoji. Uvnitř čtyřiadvaceti okének čeká na děti kvalitní mléčná čokoláda Kinder. Těšit se mohou na jedenáct mini oříškových Kinder vejcí, jedenáct mini čokoládových Kinder vejcí a dvě čokoládové plněné Kinder figurky. 

Více čokoládových adventních kalendářů.