Adventní kalendáře » Nejlepší čajový adventní kalendář

Nejlepší čajový adventní kalendář

Na sladké vás příliš neužije, alkohol si dopřejete spíše příležitostně a vaše kosmetická taštička přetéká produkty? To neznamená, že si nemůžete zkrátit čekání na Vánoce pomocí adventního kalendáře – stačí, když si s naší pomocí vyberete jeden z mnoha čajových adventních kalendářů. Každé chladné prosincové ráno tak můžete začít šálkem horkého čaje, který vám okamžitě zlepší den. 

Kouzlo adventního kalendáře s čajem si však nemusíte nechávat pouze pro sebe. V případě, že vaši blízcí nedají dopustit na lahodný hrnek tohoto horkého nápoje, se může jednat o skvělý dárek, který udělá radost jak o Adventu, tak o Vánocích. Stačí, když vyberete odrůdu čaje, které obdarovaná osoba jednoduše neodolá. Nabídka je opravdu široká – na své si přijdou jak milovníci pravého černého čaje, tak i ti, kteří si raději dopřejí voňavý bylinkový či ovocný čaj. 

A jelikož jsou na rozdíl od kalendářů s alkoholem či kávou čajové adventní kalendáře k dostání za opravdu nízkou cenu, můžete obdarovat rovnou celou rodinu!

Červený nebo bílý adventní kalendář

English Tea Shop Adventni Kalendar

Bílý adventní kalendář obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Adventní kalendář má tvar luxusní knihy s krásnou vánoční mašlí. 

Cena do 1500 Kč

Pokud milujete nejen dobrý čaj, ale také krásný design, značku čaje English Tea Shop jistě znáte. Asi nebude žádným překvapením, že v jejím repertoáru najdeme také adventní kalendáře. Pokud chcete doma navodit skutečně vánoční atmosféru, sáhněte po jeho červené verzi, kterou zdobí nezaměnitelná ilustrace čajové konvičky. Tu lze po vybalení všech okének poskládat to tématického puzzle, ze kterého se může stát kouzelná vánoční dekorace.

Uvnitř kalendáře se skrývá hned dvacet pět různých příchutí sypaného čaje v praktických pyramidkách, díky kterým se plně rozvine jeho vůně i chuť. Všechny obsažené čaje jsou navíc v bio kvalitě. Těšit se můžete na několik odrůd zeleného čaje, rooibos, černý čaj, ale také bylinky. 

Jednotlivé směsi se mohou pochlubit skutečně vánočními vůněmi, jak napovídají i jejich názvy, mezi kterými narazíme například na Irské Vánoce, Mátové cukroví či Perníčkové pohoštění. A pokud vám nějaká směs opravdu zachutná, jednoduše si ji můžete pořídit ve velkém balení!

Sonnentor adventní kalendář s bio čajem

Sonnetor Adventni Kalendar Caju

Krajinu zakryje bílá peřina, v očích dětí se třpytí radost a netrpělivé čekání na Ježíška. Vychutnejte si tuto kouzelnou dobu den za dnem s šálkem lahodného čaje. Rozkládací krabička s roztomilými ilustracemi zvířátek ukrývá 24 různých biočajů. Nové básničky na přebalech potěší srdíčko a zkrátí čekání na nejkrásnější období roku.

Cena do 200 Kč

Máte ve svém okolí milovníka kvalitních čajů Sonnentor? Pak mu vykouzlete úsměv na tváři pomocí adventního kalendáře této značky. Ten na první pohled zaujme půvabnou rozkládací krabičkou, která v sobě kromě chutného čaje ukrývá také kouzelnou vánoční ilustraci zvířátek. Každý přebal navíc doplňuje tématická básnička, která spolu s lahodnou chutí horkého nápoje zlepší každé zimní ráno.

A na jaké čaje se může obdarovaná osoba o Adventu těšit? Adventní kalendář obsahuje dvacet čtyři sáčků nejen černého, zeleného a bílého čaje, ale také čaje ovocné, bylinkové či kořeněné. Jedná se tak o verzatilní sadu, ve které si každý čajový nadšenec najde to své! 

Adventní kalendář je navíc doplněn přesným návodem k přípravě jednotlivých čajů, díky čemuž si naplno vychutnáte jejich chuť i aroma.

Růžová čajovna Pangea Tea – Čajový adventní kalendář Betlém

Ruzova Cajovna Cajovy Betlem

Unikátní čajová kolekce, která spojuje oblíbený oboustranný Čajový adventní kalendář a krásně ilustrovaný 3D pop-up obrázek Betlému, laděný do staročeské zimy. Adventní kalendář obsahuje 24 sáčků s čajem, který je zdravou alternativou ke klasické čokoládě a díky tomu je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro diabetiky, Díky 3D pop-up Betlému uvnitř potěší jako dárek pro radost a pohodu v době adventu i jako vánoční dekorace, kterou je možné po vypití čajů uchovat.

Cena do 300 Kč

Vskutku ladovské Vánoce u vás doma vykouzlí čajový adventní kalendář řeské značky Růžová čajovna Pangea Tea s motivem Betléma. Kromě dvaceti čtyř sáčků dobrého čaje v sobě totiž ukrývá také 3D pop-up dekoraci Betlému, která ozdobí váš sváteční interiér a poslouží i dlouho poté, co čaje vypijete.

A na jaké čaje se můžete těšit? Růžová čajovna si pro vás připravila výběr kvalitního mixu zelených, černých, ovocných, bylinkových i oolong čajů. Na své si přijdou například milovníci voňavého jasmínu, svěžího černého rybízu, tradičního Cejlonu i čajů s vánoční vůní pomeranče.

Livarno Home Adventní kalendář

Lidl Adventni Kalendar Livardo

Čaj tam sice nenajdete, ale můžete si ho tam naplnit podle libosti. Pro individuální naplnění, 24 extra velkých zásuvek, Z pevného kartonu Opakovaně použitelný.

Cena do 300 Kč

Chcete si pořídit krásný adventní kalendář, který můžete využít opakovaně? Řešením je kalendář značky Livarno Home, který díky kvalitnímu provedení z pevného kartonu můžete využít i příští rok. Jednotlivé šuplíčky ozdobené roztomilými ilustracemi s vánočními motivy jednoduše naplňte malým dárečkem podle vašich představ. 

Je už jen na vás, zda obdarovanému nachystáte překvapení ve formě čaje v praktických čajových sáčcích, či se rozhodnete pro vlastnoručně zabalený sypaný čaj té nejvyšší kvality. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv z možností, máme pro vás užitečný tip – obsažený čaj doplňte ručně psanou cedulkou, na které obdarovaný nalezne všechny důležité informace o daném čaji a jeho přípravě. Nejen, že se dozví, jakou odrůdu čaje vlastně pije, ale budete mít jistotu, že si čaj díky vhodné přípravě dokonale vychutná.