Nejlepší adventní kalendář auta

Asi každý kluk pod stromečkem rád objeví nové auto na ovládání nebo autodráhu. Proč ale malým auto-moto nadšencům nenadělit oblíbené hračku už před Vánoci? Adventní kalendáře s auty jsou skvělou alternativou klasických čokoládových kalendářů. Nejen, že se tak děti vyhnou nadbytečné konzumaci nezdravých cukrů, ale navíc jim dárky z okének kalendáře zůstanou i dlouho po Vánocích. 

Adventní kalendář Mattel Cars

Adventni Kalendar Mattl Cars

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s tímto pestrobarevným adventním kalendářem na motivy oblíbeného filmu Auta 3. V každém okénku kalendáře se ukrývá parádně překvapení. Odhal je všechny a užij si spoustu zábavy, které ti pomohou zkrátit čekání na Ježíška! Specifikace: Uvnitř kalendáře se v 24 okénkách ukrývá 5 mini angličáků, tematické díly a doplňky z filmu Cars.

Cena do 1000 Kč

Přestože výrobce hraček Mattel je známý především panenkami Barbie, které tvoří 80 % jeho produkce, na své si přijdou i kluci. Zejména malí fanoušci populárního animovaného filmu Cars – Mattel vyrábí hned několik adventních kalendářů na motivy tohoto oblíbeného animáku.

Třetí díl filmu Auta do kin dorazil v roce 2017 a od té doby si získal spoustu malých fanoušků. Pokud i vaše dítko zbožňuje hlavní hrdiny v čele s bleskurychlým Bleskem McQueenem, nadělte mu na Mikuláše advetní kalendář na motivy Auta 3. Ve čtyřiadvaceti okénkách čeká pět miniangličáků, tématické díly a doplňky z třetího dílu animáku Auta. Těšit se může nejen na McQueena, ale i další hlavní hrdiny v podobě Buráka, Cruz Ramirezové nebo Jacksona Hroma. 

Matchbox Adventní kalendář 

Adventni Kalendar Matchbox

Adventní kalendář Matchbox™ obsahuje vzrušující kolekci vozidel Matchbox™ s doplňky, které každého fanouška Matchbox™ dostanou do sváteční nálady! Kalendář obsahuje 24 překvapení za každým okýnkem, které navodí tu pravou sváteční atmosféru.

Cena do 700 Kč

Kvalitní adventní kalendáře s auty nalezneme také v sortimentu značky Matchbox. Tato původně anglická firma je známá výrobou modelů aut, které daly v českém prostředí vzniknou termínu “angličák”. Není proto divu, že právě autíčka této značky se drží na vrcholku oblíbenosti dodnes. 

Ať máte doma malého sběratele angličáků, nebo prostě jen nadšence do všeho, co má kola, adventní kalendář Matchbox bude skvělým předvánočním dárkem. Kromě kovových modelů aut za okénky kalendáře čekají také nejrůznější tématické doplňky. Praktickým bonusem je také fakt, že součástí adventních kalendářů Matchbox je také hrací podložka, která je k jako stvořená k hraní s autíčky.

Adventní kalendář Hot Wheels 

Adventni Kalendar Hot Wheels

Adventní kalendář Hot Wheels® zaručeně dostane vašeho malého fanouška Hot Wheels® do vánoční nálady. Za každým z 24 okének čeká úžasně zábavné překvapení, které navodí tu pravou sváteční atmosféru.

Cena do 500 Kč

Značka Hot Wheels je známá nejenom auty, ale především autodráhami, které dodávají hraní s autíčky nový rozměr! Pokud se už vaše ratolesti nemohou dočkat autodráhy, kterou možná naleznou pod stromečkem, zkraťte jim čekáním adventním kalendářem Hot Wheels. 

To v sobě sice namísto dráhy skrývá pouze tématickou podložku, na druhou stranu však uvnitř čeká celá řada autíček. Kromě těch za okénky najdete také nejrůznější automobilové doplňky s vánočními motivy.

Adventní kalendář Revell 

Adventní kalendář Porsche

Adventni Kalendar Revell Porche

Adventní kalendář Deutz D30

Adventni Kalendar Revell Deutz D30

Adventní kalendář Ford Shelby GT

Adventni Kalendar Revell Ford Shelby Gt

Adventní kalendář RC Crawler

Adventni Kalendar Revell Rc Crawler

Chtěli byste k Adventu nadělit dárek, který se jen tak neztratí? Pak vsaďte na adventní kalendáře Revell, které namísto několika malých autíček a doplňků obsahují jedno velké auto na dálkové ovládání. S trochou zručnosti si můžete pomocí jednotlivých dílů, které se skrývají za okénky kalendáře, sestavit svůj vlastní funkční RC model. Děti si tak nejen zkrátí čekání na Vánoce a užijí si spoustu zábavy, ale také rozvinou zrušnost a technické dovednosti! Vzhledem k nutnosti sestavení je tento adventní kalendář vhodný pro všechny malé automobilové nadšence od osmi let.

A mezi jakými modely můžete vybírat? Na své si přijdou jak milovníci Porsche, tak obdivovatelé kultovního Fordu Shelby GT, Crawlera nebo traktoru Deutz D30.