Adventní kalendáře » Nejlepší čokoládové nářadí 

Nejlepší čokoládové nářadí 

Hledáte ideální dárek pro svého partnera, bratra, tatínka či dědečka? Pokud patří mezi nadšené kutily a milovníky techniky a zároveň si rád pochutná na kvalitní čokoládě, radost mu můžete letos udělat dárkem v podobě lahodného čokoládového nářadí s různými motivy. Vybrali jsme ty nejlepší čokoládová nářadí pro rok 2024.

Čokoládové nářadí – sada klíčů

Cokoladova Sada Klicu

Máte doma nadšeného automechanika? Tak proč ho nepotěšit čokoládovou bonboniérou ve formě sady klíčů? V nabídce internetového obchodu Čokoládia.cz najdete čokoládovou sadu klíčů v hned několika variantách – je už jen na vás, zda sáhnete po drobné pozornosti v podobě malé sady č. 2 či č.5, či raději darujete maxi sadu čokoládového nářadí ve stylovém balení.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, obdarovaný se může těšit na prvotřídní čokoládu z lahodného kakaa. 

Čokoládová motorová pila

Cokoladova Motorova Pila

Chcete vánočním dárkem opravdu překvapit? Ideální volbou pro všechny dřevaře bude realistická motorová pila z čokolády, která se díky detailnímu provedení stane zlatým hřebem Štědrého dne či narozeninové oslavy.

Téměř kilová motorová pila je vyrobená z kvalitní hořké čokolády s minimálně 58% obsahem kakaa a je ochucena přírodním vanilkovým aromatem. 

Čokoládové nářadí pro elektrikáře

Cokoladove Naradi Pro Elektrikare

Pokud chcete udělat radost elektrikáři, máme pro vás dobrou zprávu – v nabídce internetového cukrářství Čokoládia.cz nechybí ani čokoládové vybavení pro elektřikáře.

V krásně zabalené sadě na vás čekají jak elektrikářské kleště, tak vrták, hmoždinky, šroubovák a samozřejmě žárovka. To vše z kvalitní čokolády s 58% obsahem kakaa a čistým složením bez zbytečných konzervantů.

Čokoládové nářadí pro truhláře

Truhlarske Cokoladove Naradi

Ochuzeni nebudou ani truhláři, pro které si čokoládovna Čokoladia.cz připravila sadu nářadí pro truhláře v podobě čokoládové pily, hoblíku, kladiva, truhlářského metru a lepidla na dřevo.

Nejen, že je každý čokoládový kousek naprostý originál, ale navíc je ideální i pro všechny, kteří si po Vánocích hlídají štíhlou linii – kvalitní hořká čokoláda neobsahuje žádné přidané tuky!

Čokoládové nářadí pro motoristy

Cokoladove Naradi Pro Motoristy

Rozmanitý výběr na vás čeká také v případě, že máte doma nadšeného motoristu. Skvělým vánočním či narozeninovým dárkem pro všechny motorkáře se může stát čokoládová sada, ve které najdete jak štítek Jawa, tak imbus, klíče, ozubené kolo či šroub. Podobné nářadí naleznete také v sadě Moto za mírně nižší cenu.

Nehledáte nákladný narozeninový dárek, ale spíše pozornost k narozeninám? Pak se porozhlédněte v kategorii Čokotechna, kde na vás čekají známé čokoládové značky aut s klíčem či čokoládové modely motorek, aut či traktoru. 

Čokoládové kuchyňské nářadí

Cokoladova Sada Do Kuchyne

Tráví váš muž více času v kuchyni, či byste zkrátka rádi potěšili také dámskou část své rodiny? V tom případě můžete sáhnout po čokoládovém kuchyňském nářadí. Fantazii se meze nekladou – pořídit můžete například čokoládový set Pizza s plátkem této italské lahůdky, struhadlem a krájecím kolečkem, či třeba sadu kuchyňského náčiní se struhadlem, nožem, škrabkou, obracečkou a cibulí.

Potěšit však můžete také milovníky a milovnice vína, piva či sýrů a překvapit je jejich oblíbenou pochoutkou v čokoládové podobě.

Čokoládová výbava pro bankéře

Cokoladova Sada Pro Bankere

Poslední náš tip se může stát skvělým dárkem pro bankéře, ale také vtipnou pozorností pro všechny šetřílky – v krásné dárkové krabičce obdarovaný najde jak dvacetikorunové mince, tak kalkulačku, tužku a hned tři platební karty. Přestože vypadají jako skutečné, v obchodě s nimi bohužel nezaplatí; podobně jako všechny dárkové sady v nabídce Čokoladia.cz jsou totiž z prvotřídní hořké čokolády!