Adventní kalendáře » Nejlepší dárkové balení piva

Nejlepší dárkové balení piva

Vymyslet dárek, který skutečně potěší, může být docela oříšek. Tím spíš v případě, že váš manžel, tatínek či třeba bratr nad dotazem, co si vlastně přeje k Vánocům či narozeninám, jen mávne rukou. Sázkou na jistotu je tak obvykle zejména láhev dobrého alkoholu.

Co však dělat v případě, že obdarovaný spíše než sklence kvalitního rumu či whisky dává přednost pivu? Asi se shodneme, že “lahváč” pod stromečkem či v dárkové tašce nebude působit nejlépe. Vyřešili jsme tuto hádanku za vás a našli jsme pro vás kvalitní piva v dárkovém balení, které nejen potěší, ale bude se mezi ostatními dárky skvěle vyjímat. 

Tipy na nejlepší dárková balení piva

Metr piv v plechu

Na první místo našeho žebříčku jsme umístili dárkovou sadu piv, která potěší každého pivaře. Název Metr piv v plechu totiž není jen marketingový tah – patnáct výběrových piv plechu totiž obdarovaný dostane hezky úhledně vyskládané v metrové dřevěné bedýnce, která může dělat radost i dlouho po vypití všech pivních plechovek. 

A jaké piva čekají oslavence uvnitř bedýnky? Mimo jiné například spodně kvašený tmavý ležák Černovar, světlý ležák Platan jedenáctka, světlé výčepní pivo Pražačka nebo polotmavé Pivo Petr Volka.

Metr Piv Darek

Obsahuje výběr 15 skvělých různých piv v 0,5L plechu z českých pivovarů ve dřevěné bedně s odnosnými lany a vypáleným logem DOMÁCÍ PIVOTÉKA – nejlepší dárkové balení piva, jaké může dostat oslavenec – pivař!

Cena 1300 Kč

6 plechovek 0,5l ve dřevěné dárkové bedně

Pokud byste rádi trochu decentnější (a kompaktnější) dárek, skvělou alternativou může být menší verze o šesti plechovkách piva. Ty jsou stejně jako v případě Metru piv v plechu k dostání ve stylové dřevěné bedýnce s vypáleným logem a odnosnými provázky. Obsažená piva jsou speciálně vybrané kousky z českých pivovarů, které zdobí celoplošný grafický motiv. Těšit se můžete na piva Skalák, Rebel XI, Hubertus Premium, Regent Petr Vok, dvanáctku Konrád či Rychtář Premium. 

6 Plechovek Piva

Sada obsahuje výběr 6 skvělých různých piv v 0,5L plechu z českých pivovarů ve dřevěné bedně s odnosnými provázky a vypáleným logem DOMÁCÍ PIVOTÉKA – parádní dárkové balení piva, které potěší každého pivaře milujícího české pivo!

Cena 555 Kč

Dárková sada piv v plechu MEGA + dobroty

Chcete být naopak při nákupu dárku opravdu štědří? S touto dárkovou sadou obdarovanému určitě vyrazíte dech – sada obsahuje hned 26 piv v plechu z různých českých pivovarů, které doplňuje 21 výborných chuťovek v podobě oblíbených hospodských brambůrek, tyčinek či oříšků. Na své si přijdou i milovníci masa, na které uvnitř čeká kořeněné sušené maso. Pomyslnou třešničkou na dortu je likér Regent UM, který vám pomůže oslavu pořádně rozproudit. 

6 Piv A Pochutiny

Darujte opravdový pivní zážitek! Sada obsahuje výběr 6 skvělých různých piv v plechu z poctivých středních a malých českých pivovarů a 3 různé chutovčičky od drobných regionálních výrobců – spolehlivý, mnohokrát osvědčený dárek pro pivaře k jakékoli příležitosti. Zážitkový dárek nejen pro muže. 

Cena 350 Kč

Ochutnávkový balík 20 pivních speciálů

Pokud ve svém okolí máte zkušeného pivaře, radost mu bezpochyby uděláte dárkovým ochutnávkovým balíkem s 20 pivními speciály ve skle. Jedná se o piva z malých a středních českých pivovarů té nejvyšší kvality. Oslavenec tak může okoštovat například medový speciál Bakalář, Herald polotmavý speciál 14°, zámecký speciál Chodovar, Rebel India Pale Ale či sváteční speciál Rebel a mnoho dalších piv.

Pivni Specialy

Užijte si 20 vybraných parádních speciálních piv z kvalitních malých a středních českých pivovarů v dárkovém ochutnávkovém balení. Piva jsou vybrána s láskou a pečlivostí. Toto dárkové balení udělá radost každému, kdo si chce pochutnat na poctivém pivu té nejvyšší kvality.

Cena 950 Kč

Degustační sada piv 12+6+5

I ochutnávkovou sadu můžete oslavenci pořádně okořenit! Stačí sáhnou po této degustační sadě piv, která kromě dvanácti lahváčů z české produkce obsahuje také šest piv v plechu a pět výborných chuťovek jako dělaných k vychlazenému pivu. Kromě klasických brambůrků a tyčinek se tak může obdarovaný těšit na sklenici utopenců či cibulkové kroužky. 

Jelikož se však jedná o degustační sadu, zaujme především širokým výběrem piv z malých a středních českých pivovarů, jako je například Rohozec Turnov, Bakalář Rakovník či třeba pivovar Primátor Náchod.

Pivni Specialy A Pochutiny

Výjimečné dárkové balení špičkových piv české produkce + nečekaně dobré pochutiny k pivu od malých, ale domácích výrobců dobrůtek. Zkrátka set plný „chuťovčiček“ 🙂

Cena 850 Kč

Dárkový ochutnávkový balík 15 výtečných ležáků

Pro všechny milovníky ležáků bude trefou do černého tento ochutnávkový balík zaměřený právě na ležáky. Opět se jedná o pečlivě vybrané kousky z malých a středních českých pivovarů. Obdarovaného tak překvapí například Slavičínská jedenáctka, dvanáctka Žatec, Čurdovo pivo, Hubertus Premium nebo Postřižinská jedenáctka a mnoho dalších piv, mezi kterými možná najde svého nového oblíbence.

15 Lezaku Degustacni Sada

Užijte si 15 vybraných skvělých ležáků z kvalitních malých a středních českých pivovarů v dárkovém ochutnávkovém balení. Toto dárkové balení piva udělá radost každému, kdo si bude chtít pochutnat na poctivém českém ležáku. Piva jsou vybrána s pečlivostí a láskou.

Cena 800 Kč

5 litrový soudek piva s vlastním čepem

Chcete svůj dárek posunout na další úroveň? Skutečným darem pro vášnivého pivaře pak bude pětilitrový soudek piva s vlastním čepem – záleží už jen na obdarovaném, zda si pivo vychutná sám, či si o něj podělí s rodinou a přáteli. Dvojnásobnou radost udělá soudek sběrateli, jelikož se díky krásně zpracovanému designu soudek jistě stane zajímavým oživením sbírky plechovek od piv malých pivovarů. 

Soudek Piva 5l

Co se týká samotného obsahu, vybírat můžete mezi dvaadvaceti pivními soudky různých pivovarů. Mezi nejoblíbenější kousky patří zejména pětilitrový pivní soudek Bakalář světlý ležák, Pražačka světlé výčepní nebo Rohozec Skalák. 

Cena 400-500 Kč

Dárkový poukaz na pivo

A na závěr tip pro všechny, kteří mají ve svém okolí skutečně vybíravého pivaře. I těm největším pivním expertům jistě uděláte radost dárkovým poukazem na pivo, díky kterému si mohou vybrat přesně to, po čem jejich pivařské srdce (a chuťové buňky) touží! Vybírat můžete mezi poukazy v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč, případně darovat poukazů více.