Adventní kalendáře » Nejlepší erotický adventní kalendář

Nejlepší erotický adventní kalendář

Vaše přání byla vyslyšena: je tu adventní kalendář Satisfyer 2024 – a je k dostání v limitované luxusní edici, takže rychlost se rozhodně vyplatí! S 24 smyslnými překvapeními je erotický adventní kalendář dokonalým doplněním erotického předvánočního období a vhodným dárkem pro singles i páry.

Co je erotický adventní kalendář?

Erotický adventní kalendář přichází s mnoha dosud neodhalenými úžasnými překvapeními od značky Satisfyer – jeho největší hvězdou je nový Satisfyer Pro 2, který lze pomocí aplikace Satisfyer Connect ovládat přes internet po celém světě a nabízí vám maximální všestrannost. Dalšími hity jsou model Satisfyer Endless Fun, který lze používat více než 33 způsoby a nabízí vám maximální všestrannost při milostných hrách, nebo masturbační vajíčko SF pro rychlou zábavu na cestách.

TOP 2 nejlepší erotické adventní kalendáře pro rok 2024

Eroticky Adventni Kalendar

Adventní kalendář Satisfyer Premium

Adventní kalendář Satisfyer Premium 2024: erotický luxusní adventní kalendář pro singles i páry.

Cena do 4500 Kč

Orion Eroticky Adventni Kalendar

Orion erotický adventní kalendář 2024

Kalendář vypadá jako exkluzivní designový kousek, protože krabičky i samotný kalendář mají extrémně propracovaný a elegantní design a lesklý povrch. 

Krabice obsahuje kvalitní sexuální hračky, spodní prádlo, lubrikanty, kondomy i předměty pro drzé sexuální hrátky a strhující bondáž – tyto produkty jsou ideální pro sladké a pikantní adventní období. 

Cena do 4500 Kč

Adventní kalendář Satisfyer Premium

V sexy adventním kalendáři najdete také 2 kousky svůdného prádla s názvem ‚No Taboo‘ a ‚Body Search‘ od úspěšné německé značky Penthouse. Prádlo charakterizuje smyslný design, odhalující střihy a velmi pohodlné, kvalitní materiály. To vás rozpálí i za nejchladnějších nocí.

Užij si erotické předvánoční období s limitovaným, luxusním adventním kalendářem Satisfyer Premium 2022. 24 svůdných překvapení, mezi kterými nechybí produkty značek Satisfyer a Penthouse, čeká na to, až je postupně rozbalíš. Ideální pro singles a páry, zkrátka pro všechny, kteří si chtějí dopřát něco mimořádného. Rychlost při nákupu se vyplatí!

Co erotický adventní kalendář Satisfyer Premium obsahuje?

Limitovaná edice2x nejprodávanější prádlo Penthouse
24 luxusních překvapení z kategorií erotických pomůcek, BDSM, masáže a další3x nejprodávanější produkt Satisfyer
4x lubrikační a masážní olej Satisfyer1x zbrusu nová pomůcka Satisfyer s ovládáním pomocí aplikace

Další překvapení v erotickém adventním kalendáři Premium od Satisfyer pro rok 2024

V sexy adventním kalendáři by samozřejmě neměly chybět kvalitní lubrikační gely a masážní oleje: dva masážní oleje Satisfyer Speculatius a Winter Magic se smyslnou vůní se postarají o vzrušující masáže. Satisfyer Orgasm Gel je skvělý pro dodání vláčnosti při milování, speciální Anal Relax Fluid je díky svému lehce znecitlivujícímu účinku ideálním obohacením pro anální hrátky.

Ale to zdaleka není vše: čekají na vás i další produkty z kategorií erotických pomůcek, BDSM, masáže a svádění. Ideální pro singles a páry, zkrátka pro všechny, kteří si chtějí užít krásné Vánoce!