Nejlepší Yves Rocher adventní kalendář

Přestože dekorativní kosmetika potěší nejednu ženu, sázkou na jistotu je ve většině případů spíše kosmetika pečující. Pokud však chcete mít jistotu, že se dárek setká s nadšením a obdarovaná žena kosmetiku skutečně využije, je nutné vybírat mezi ověřenými značkami s šetrným složením. Nemilému překvapení v podobě nečekané kožní reakce či podrážděné pleti se vyhnete v případě kosmetiky přírodního, organického původu bez zbytečné chemie. Tou může být právě francouzská značka Yves Rocher, v jejímž repertoáru najdeme i krásné adventní kalendáře pro rok 2024.

Adventní kalendář Yves Rocher

Yves Rocher Adventni Kalendar

Ve 24 okýnkách objevíte to nejlepší z péče Yves Rocher, od novinek, přes oblíbené klasiky, až po kousky z limitované vánoční kolekce plné lahodných vůní.

Cena do 1000 Kč

Pokud hledáte opravdu nádherný adventní kalendář, který obdarovanou ženu skutečně okouzlí, tento kousek z dílny Yves Rocher rozhodně nebude krokem vedle. Na první pohled upoutá magickým provedením v sytých barvách doplněnými zlatými detaily. Motiv pohádkové zahrady zrcadlí opravdu čisté, přírodní složení blahodárným vlivem na citlivou pleť. 

A jelikož je celý kalendář vyroben z kvalitního recyklovaného kartonu, můžete ho v souladu s udržitelnou filozofií značky využít i příští rok – stačí, když jednotlivá okénka naplníte svými nejoblíbenějšími produkty.

A právě nejoblíbenější, respektive nejprodávanější produkty značky Yves Rocher na vás čekají po otevření jednotlivých šuplíčků. Těšit se můžete jak na naprosté novinky, tak osvědčené klasiky či kousky z vánoční limitované edice. V adventním kalendáři najdete například micelární vodu, zklidňující masku, regenerační péči nebo čistící gel. Samozřejmostí je také přírodní dekorativní kosmetika v podobě rtěnky a tužky na oči.

Ochuzené však nebudou ani vaše vlasy a tělo – v Yves Rocher pro vás pečlivě vybrali voňavé vánoční sprchové gely, tělové mléko či rostlinný balzám a masku na vlasy. Příjemným překvapením jsou dva 4ml vzorky parfémované vody Sel d’Azur a Plein Soleil.

Co je Yves Rocher?

Když se řekne Francie, většina z nás si vybaví Paříž. Avšak místo, kde vzniká přírodní kosmetika Yves Rocher, by nemohlo být rozdílnější. Zapomeňte na špínu a smog velkoměsta – suroviny používané k výrobě této pečující kosmetiky jsou pěstovány v idylické krajině Bretaně, konkrétně v okolí malebného městečka La Gacilly. 

Značka Yves Rocer tu hospodaří na celkem šedesáti hektarech polích, na kterých v souladu s ekologickým zemědělstvím (což také dokazuje řada certifikátů) pěstuje byliny s blahodárnými účinky na pleť, ať už heřmánek, sléz či arniku. Aktivní složky kosmetických přípravků Yves Rocher tak jsou vždy 100% přírodního původu, což platí i o 1100 z celkových 1400 ingrediencí. 

Při produkci kosmetiky však Yves Rocher nemyslí pouze na pleť svých spotřebitelek, ale také na životní prostředí – značka klade důraz na recyklované obaly a elektřinu získanou z obnovitelných zdrojů. Není proto divu, že tato přírodní francouzská značka se už mnoho let drží na předních příčkách popularity v oblasti (nejen) bio kosmetiky.