NYX Adventní kalendář – 2 nejlepší

Kosmetická značka Nyx je pro mnoho žen synonymem kvalitní dekorativní kosmetiky, která se může pochlubit dlouhou výdrží, živými barvami a bohatými pigmenty. Skvělá příležitost, jak rozšířit svou kosmetickou taštičku o kvalitní make-up této značky, se nabízí právě v předvánočním čase – jednoduše si letos místo čokoládového adventního kalendáře nadělte kalendář, za jehož okénky se budou ukrývat produkty dekorativní kosmetiky Nyx profesionální kvality! A za jakých kalendářů můžete vybírat?

NYX Professional Diamond and Ice – Adventní kalendář

Nyx Professional Diamond Ice Age Kalendar

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem NYX Professional Makeup Diamonds & Ice . Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Cena do 1000 Kč

Vánoce rozhodně nemusí být nuda! Porušte letos tradice a sáhněte po adventním kalendáři NYX Professional Diamond and Ice, který je všechno, jen ne nudný. 

V adventním kalendáři v neotřelém stříbrnofialovém provedení, které doplňuje opravdu stylový design, se ukrývá dvacet čtyři populárních produktů této oblíbené americké značky.

Těšit se můžete například na podkladovou bázi Pore Filler, která vám vykouzlí neodolatelně hladkou pleť, závěrečný pudr High Definition, bázi pod oční stíny či tekutý rozjasňovač Born to Glow. Zkrátka nepřijdou ani vaše rty – v kalendáři na vás čekají hned čtyři kousky matných rtěnek různých odstínů, dvě lehké krémové rtěnky či tři lesky na rty Butter Gloss. Letos o Vánocích rozhodně zazáříte!

Gimme SuperStars! 24 Days NYX Adventní kalendář

Nyx Super Stars Advent Calendar

Kalendář obsahuje 24 ikonických bestsellerů v mini velikosti. Od lesků na rty po oční stíny.

Cena do 1500 Kč

Pokud toužíte po kalendáři s dekorativní kosmetikou NYX, ale dáváte přednost tradičnějším vánočním barvám, skvělou volbou bude adventní kalendář NYX Gimme SuperStars. Ten na první pohled zaujme stylovým zlato-červeným designem, který navodí tu pravou sváteční atmosféru už při otevření prvního okénka. Uvnitř však naleznete populární produkty, se kterými vykouzlíte oslňující look nejen na štědrovečerní večeři, ale také na rande, do klubu či do práce!

Až do Štědrého dne na vás bude každé prosincové ráno čekat kosmetický produkt značky NYX na denní i večerní líčení. Kalendář poteší například sadou matných i třpytivým očních stínů v dramatických odstínech tmavě růžové, modré, hnědé a zlaté, či několika lesky na rty. 

Součástí kalendáře je hned dvanáct odstínů populárního lesku na rty Butter Gloss, dva odstíny tekutého rozjasňovače Born to Glow či podkladová báze Pore Filler, která se okamžitě stane nedílnou součástí vaší kosmetické taštičky.