Nivea adventní kalendář

Přestože kosmetický adventní kalendář bezpochyby potěší každou ženu, někdy obsažené produkty bohužel nemusí sednout každému typu pleti. To však nehrozí v případě, že vsadíte na ověřenou klasiku v podobě adventního kalendáře Nivea. Tato oblíbená značka se může pochlubit opravdu čistým a vyživujícím složením, které napomáhá ke zdravější a zářivější pleti.

Zárukou, že kosmetický kalendář Nivea skutečně udělá radost, je už samotná skutečnost, že obsahuje ty nejoblíbenější produktu této značky, na které na kosmetické poličce prach padat rozhodně nebude. 

Adventni Kalendar Nivea

 Každé okénko ukrývá oblíbené kosmetické produkty – praktické pomocníky.

Cena do 1000 Kč

Při sestavování tohoto kalendáře Nivea myslela skutečně na celé tělo. Kromě produktů pro péči o tvář, jako je osvěžující hydratační denní krém, povzbuzující pleťové sérum či zklidňující micelární voda kalendář obsahuje také produkty k péči o tělo. Příkladem mohou být sprchové gely, tělové mléko či emulze pro intimní dámskou hygienu. Nivea však nezapomněla ani na vlasy a do jednoho z políček kalendáře přibalila malé balení populárního šamponu Volume & Strenght pro objem vlasů. Milým detailem je vyživující balzám na rty či tělové suflé s olejem.

Adventni Kalendar Nivea 2

Adventní kalendář Nivea však svou majitelku během Adventu nepřekvapí pouze pečující kosmetikou. V jednom ze čtyřiadvaceti okének na nás čeká manikúrní sada, houbička na make-up, průhledná gumička na vlasy, jednorázové dámské holítko, mycí houba do sprchy a mnoho dalšího. A jelikož jsou s Adventem se blíží také Vánoce, obdarovaná jistě ocení rovněž šest jmenovek na dárky, vykrajovátko na cukroví a především krásně ilustrované vánoční balení, které navodí tu pravou kouzelnou atmosféru Vánoc. 

Jedná se tak o nápaditý dárek jak pro maminku, tak pro přítelkyni, kamarádku či kolegyni – bonusem je opravdu bezkonkurenční cena.