Essence adventní kalendář

Kosmetika Essence patří mezi jednu z nejpopulárnějších kosmetických značek. Své místo si našla především v kosmetických taštičkách dospívajících dívek – a není divu! Ve svém sortimentu nabízí hravou dekorativní kosmetiku hrající barvami, se kterou vykouzlíme jemné líčení do školy i výraznější make-up na večírek. 

Pokud máte doma dospívající slečnu, zkuste ji letos nadělit namísto tradičního čokoládového kalendáře ten od značky Essence. Dvacet čtyři políček s kvalitními kosmetickými produkty se bezpochyby setká s nadšením!

Essence 24 Sparkling Moments of Joy

Essence 24 Kalendar

Adventní kalendář Essence 24 Sparkling Moments of Joy vás však přesvědčí, že může být ještě o kousek lepší. Otevřete každý den jedno okénko a prožijte kouzelnou dobu adventu s novými beauty kousky.

Cena do 800 Kč

Miluje vaše dcera či vnučka pastelové barvy a třpytky? Pak jí rozhodně potěšíte adventním kalendářem Essence 24 Sparkling Moments of Joy, který na první pohled zaujme dívčím designem v růžovofialovém provedení a decentními vánočními motivy.

Uvnitř kalendáře se ukrývá sada třpytivých laků na nehty, pilníček, kleštičky na řasy či kosmetické houbičky na make-up. Radost udělá také set kosmetických štětců, lesk na rty, řasenka, kajalová tužka, třpytivé stíny a mnoho dalšího!

Essence Ho Ho Home

Essence Adventni Kalendar S Kosmetikou

Nejoblíbenější kosmetický adventní kalendář! Město se třpytí slavnostními dekoracemi a vzduchem se prolíná lahodná vůně horkých kaštanů a sladkého kořeněného svařáku. 

Cena do 800 Kč

Neméně stylový je i další kosmetický kalendář značky Essence s názvem Ho Ho Home. V půvabném pastelovém kalendáři s motivem vánočních trhů na obdarovanou dívku čeká dvacet čtyři překvapení, které jí zkrátí čekání na Vánoce. 

Rozhodně se nemusíte bát, že by obsažená kosmetika nenalezla využití! Kalendář obsahuje nejoblíbenější vánočně laděné produkty značky Essence, které se mohou pochlubit kvalitním zpracováním. Uvnitř najdete například kajalovou tužku na oči, řasenku, štětce na make-up, pudr, bronzer, stíny či sadu laků na nehty. Praktickým bonusem je také zápisník, nálepky na nehty či cedulky na vánoční dárky.