Catrice adventní kalendář

Chcete svou přítelkyni, maminku či kolegyni obdarovat adventním kalendářem, který nejen navodí kouzelnou vánoční atmosféru, ale také skvěle doplní její kosmetickou taštičku kvalitními produkty? Pak vsaďte na kosmetický adventní kalendář značky Catrice, který na první pohled zaujme krásným červeno-zlatým designem. Díky sadě nejprodávanějších produktů této značky, kterou obsahuje, udělá radost každé ženě bez ohledu na věk! 

Proč zvolit kosmetiku Catrice?

Catrice Adventni Kalendar S Kosmetikou

ajdete v něm nejen 24 beauty produktů, ale také sadu samolepek a dalších dekorativních doplňků ve slavnostním designu, se kterými vytvoříte zcela originální adventní kalendář.

Cena do 1000 Kč

Přestože byla značka Catrice založena teprve v roce 2004, v současné době patří k nejpopulárnější kosmetice po celém světě. Ačkoliv se původně jednalo o značku s primárně dekorativní kosmetikou, dnes v jejím sortimentu najdeme opravdu kvalitní pečující kosmetiku včetně krémů, pleťových sér, tonik či odličovacích gelů. Největší oblibě se však těší zejména zkrášlující produkty v podobě korektorů, podkladových bází a očních stínů.

Co na vás čeká uvnitř adventního kalendáře Catrice?

Vzhledem k širokému sortimentu značky Catrice asi nebude žádným překvapením, že za okénky kalendáře najdeme rozmanitou sadu kosmetických produktů. Obdarovaná žena se může těšit například na hydratační pleťové sérum, korektor, řasenku či oční stíny v rozmanitých barvách. Chybět nesmí ani péče o rty v podobě balzámů a masek na rty či rtěnek v několika barevných odstínech. 

Catrice Adventni Kalendar 2

Zkrátka však nepřijdou ani milovnice dokonalé manikúry – kalendář obsahuje pět gelových laků na nehty v červených, zlatých a růžových tónech či sadu samolepek a další dekorativní produkty!